Zobacz, na co gotowa jest Sofia Vergara, by powstrzymać zmarszczki

Piękny wygląd dla kobiet to kwestia kluczowa. Szczególnie istotna dla gwiazd, celebrytek, które dzięki urodzie dostają role i stają się popularne. Dlatego ich ciało musi być zadbane i zdrowe. Ta sama zasada tyczy się ich skóry. Nic dziwnego, że z wielkim entuzjazmem i oddaniem podejmują się testowania nowych rozwiązań pozwalających im zachowań świeżość i młodzieńczy wygląd.

Sofia Vergera latynoska aktorka i modelka, zapytana przez magazyn NewBeauty, jakich metod używa, by zachować zdrowie, z uśmiechem wyznaje, że „Nie chcę się starzeć. Dlatego jeśli powiecie mi, że zaaplikowanie cementu wokół oczu pozwoli mi uniknąć zmarszczek, zrobię to”.

Ujawniła również, że obowiązkowo dla poczucia piękna sięga po swoje ulubione perfumy, które pozwalają jej poczuć się wyjątkowo. Aktorka dodaje, że lubi jeść, szczególnie słodycze i to jej słabość, ale w nowym roku postanowiła sobie, że po łakocie będzie sięgać tylko w weekend.

Czy jej się to uda?

A Wy na co jesteście gotowe, żeby powstrzymać zmarszczki?

Bo ja mam taką oto refleksję…Dzisiaj nie trzeba stosować zadziwiających metod, producenci prześcigają się w proponowaniu nowych rozwiązań, które pozwalają odświeżyć skórę i wzmocnić ją na tyle, by spowolnić starzenie się skóry. Jest wiele naprawdę dobrych produktów. Także tych ze średniej półki, dostępnych dla nas, „zwykłych” kobiet, nieotrzymujących oszałamiających kwot za angaż w filmie. 😉

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *