Zestaw PERFECTA na cellulit i rozstępy

Perfecta Extra Slim to dla wielu czytelników tego bloga bardzo znajoma nazwa. Odnosi się ona do dwóch wyszczuplających preparatów, z których jeden redukuje rozstępy, a drugi walczy z problemem „pomarańczowej skórki”. Ich wspólny cel, czyli redukcja tkanki tłuszczowej uważany jest za ten, który przynosi najlepsze efekty. O rezultatach stosowania, według producenta oraz niektórych osób, które wypróbowały wspomniane preparaty, można mówić już po tygodniu. Jednak bezsprzecznie zauważalne efekty powinny się pokazać już po okresie 3-4 tygodni stosowania kosmetyków.

Jakie substancje czynne są w kosmetykach Perfecta najważniejsze?
Perfecta  to kosmetyki, których skład obejmuje: kofeinę, L-karnitynę, algi oraz Centella asiatica. W przypadku kosmetyku na cellulit i rozstępy skład ten jest indywidualnie zróżnicowany i dostosowany do potrzeb danego preparatu.

Serum-koncentrat
Serum-koncentrat – to właśnie konsystencja preparatu na cellulit, kosmetyku o działaniu wyszczuplająco-ujędrniającym. Preparat dostosowany jest do aplikacji na najbardziej narażone na występowanie cellulitu miejsca – ramiona, uda, brzuch oraz pośladki.
Serum swoją uderzeniową moc w cellulit zawdzięcza technologii Cafeine-SLIM Complex® , którego zadaniem jest spalanie tłuszczu zgromadzonego w tkance podskórnej oraz rozbicie nabrzmiałych komórek tłuszczowych i zgromadzonych między nimi toksyn, prowadzących do efektu „pomarańczowej skórki”. Oprócz działania likwidującego już widoczny cellulit, serum zapobiega jego nawrotom. Jest to możliwe za sprawą stymulacji mikrokrążenia limfatycznego, koniecznego do wygładzenia i wyrównania powierzchni skóry.

Czas coś więcej napisać o składzie preparatu. Przedstawia się on następująco: kofeina, L-karnityna, algi morskie, salicylany, krzemionka organiczna, rutyna, Centella asiatica oraz mentol o bardzo dobrze odbieranym działaniu odświeżającym.

Jak stosować?
Serum Perfecta, jeśli borykamy się z widocznymi zmianami na skórze, należy nakładać dwa razy dziennie, dokładnie wmasowując w zmienione miejsca. Aplikacji może towarzyszyć delikatne mrowienie  i chłodzenie, które stanowią gwarancję działania składników serum.
Kosmetyk zaleca się aplikować zarówno na obszary, które wymagają wyszczuplenia, jak również te zmienione pod wpływem cellulitu. Jeśli chcemy zapobiec dalszym nawrotom, dla podtrzymania efektu gładkiej skóry należy stosować kosmetyk raz na dzień.

Kiedy stosować?

Serum Perfecta ExtraSlim zaleca się stosować w przypadku występowania dużych obszarów cellulitu oraz zaistnienia chęci wymodelowania ramion, brzucha, ud, czy pośladków. Oprócz efektu wygładzenia, można oczekiwać rezultatu poprawy kształtu newralgicznych miejsc na ciele.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *