Żelazko na cellulit łączące trzy skuteczne metody

Kremy, masaże, kąpiele na cellulit – wszystko to jest powszechnie znane i stosowane przez miliony kobiet na całym świecie, ale żeby „pomarańczową skórkę” traktować żelazkiem? Spokojnie , oczywiście nie żelazkiem, jakim prasujemy podkoszulki, ale specjalnym urządzeniem, które swoim działaniem ma pomagać niwelować podskórny tłuszcz. Żelazko antycellulitowe to metoda walki z cellulitem stosowana już od kilku lat w salonach kosmetycznych. Z każdym rokiem zyskuje coraz większe uznanie.

Żelazko na cellulit to małe urządzenie z wygodną rączką, które pozwala na wykonywanie zabiegów na skórze. Wykorzystanie do jego konstrukcji trzech metod walki ze zmianami na skórze trzykrotnie zwiększa jego skuteczność. Przede wszystkim urządzenie korzysta z masażu vacum, czyli masażu próżniowego, rytmicznego i ssącego. Walka z cellulitem poprzez rozbijanie tłuszczu i wykonywanie drenażu ciągle ma bardzo dobre efekty. Jak to wygląda w praktyce? Urządzenie zasysa skórę albo ją rytmicznie ssie przy pomocy energicznych ruchów głowicy. Masaż vacum nie pozwala na zbieranie się pod skórą nadmiernej ilości płynów, umożliwia skuteczne usunięcie toksyn. Lepsze ukrwienie skóry, jakie się przy tym zabiegu osiąga, pozwala na przedostanie się większej ilości tlenu i składników odżywczych do skóry, dzięki czemu poprawia się również jej wygląd.

Żelazko antycellulitowe wykorzystuje ponadto zalety elektrostymulacji TENS. Metoda ta jest doskonale znana w kosmetologii. Wykorzystuje się ją na szeroką skalę jako metodę liftingu i technikę wpływającą na zwiększoną elastyczność skóry. Elektrostymulacja aktywizuje mięśnie, wzmacniając je i poprawiając ich ukrwienie. Nadaje ładny zarys powierzchni skóry, na jakiej się wykorzystuje zalety tej metody.
Urządzenie nie byłoby tak doskonałe, gdyby nie chromoterapia, która umożliwia dobór odpowiedniego koloru do aktualnie oczekiwanych efektów. Każda barwa ma w przypadku tego urządzenia inne działanie. Efektem zabiegu jest zawsze stymulacja kolagenu i odnowa skóry.

Niekiedy żelazka antycellulitowe posiadają również inne możliwości, na przykład wykonywania vacuakupresury, czyli zabiegu polegającego na połączeniu działania masażu vacum oraz zalet akupresury. Czasami do urządzenia dołączane są dodatkowo bańki do masażu próżniowego, którymi dodatkowo można wykonywać zabiegi na cellulit.

Kiedy warto stosować żelazko?
Żelazko antycellulitowe to doskonała metoda pozwalająca walczyć z cellulitem. Jednak zalety tego urządzenia mogą być wykorzystywane na o wiele większą skalę. Można wykorzystywać jego działanie na zwiotczałą skórę, nieumięśnione partie ciała (na przykład pośladki), mało jędrny biust, zakwasy, czy miejscowo zbyt grubą warstwę tłuszczową. Za pomocą wymiennych końcówek walka z niedoskonałościami skóry przy pomocy żelazka antycellulitowego jest wyjątkowo prosta. Urządzenie posiada zazwyczaj mniejsze i większe rolki, których wielkość można doskonale dopasowywać do powierzchni ciała, na jakie się stosuje żelazko.

Gdzie wykonać?
Zabiegi wykonane przy pomocy żelazka antycellulitowego proponowane są w salonach kosmetycznych (cena jednego zabiegu wynosi około 80-100 złotych w zależności od fragmentu ciała). Niektóre salony mają następujący przelicznik: około 4-5 złotych za minutę.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *