Wyszczuplaj i ujędrniaj

Bardzo popularna marka Loreal proponuje swoim klientkom najnowocześniejsze rozwiązanie – produkt znany pod nazwą Body Expertise Duo. W skład zestawu wchodzi wyszczuplający żel 150 ml z masażerem oraz ujędrniający balsam do ciała Nurti Lift. Walka z cellulitem odbywa się w dwóch krokach: pierwszym jest wykonanie pobudzającego masażu ugniatającego, drugim wyszczuplenie i rozbicie cellulitu przy pomocy skoncentrowanego żelu.

Preparaty wykorzystują, obok siły masażu, również bardzo wysoko oceniany składnik: Co-Kofeinę CX, która jako opatentowanym odkryciem, pozwalającym pozbyć się naprawdę uporczywego cellulitu. Co-Kofeina to nic innego jak skondensowana moc dwóch czynnych składników wyszczuplających, które przerywają ścisłe łańcuchy tłuszczy i pozwalają zredukować cellulit niemal do minimum.

Zestaw może być skuteczny, dzięki rolkom, które poprzez chwytanie i ugniatanie skóry masują strefy pokryte cellulitem. Za ich sprawą uzyskuje się efekt pobudzonego krążenia skóry oraz zdecydowanie bardziej precyzyjnego przygotowania jej do przyjęcia działania środków antycellulitowych – w tym nawilżającego żelu dostępnego w zestawie. Działanie masażu zostaje wzmocnione, dzięki skoncentrowanemu żelowi wyszczuplającemu, który rozbija cellulit.

Zestaw Loreal należy stosować jeden-dwa razy dziennie na oczyszczonej i suchej skórze. Masażer najlepiej przykładać pod kątem 45 stopni (dzięki takiemu ustawieniu ułatwia się chwytanie skóry przez masażer) do obszaru objętego cellulitem, wykonując płynne ruchy od dołu ku górze. Należy uważać, by nie przykładać masażera zbyt mocno. Nie wolno go również stosować na twarz. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie skóry, którego nie warto intensyfikować za sprawą nieodpowiedniego nacisku. Po wykonaniu zabiegu należy umyć ręce.

Wsmarowanie na koniec w ciało ujędrniającego balsamu pozwala zachować 24-godzinne nawilżenie. Nutrilift ujędrniająco-nawilżające mleczko do ciała zostało stworzone z myślą o skórze suchej i bardzo suchej. Wzbogacenie go o naturalne odpowiedniki lipidów sprawia, że preparat może działać przez 24 godziny, dbając o zagwarantowanie odpowiedniej ochrony skóry. Z kolei za sprawą zawartości kolagenu żel umożliwia szybkie nawilżenie i uelastycznienie skóry poprzez zaktywizowanie procesu wytwarzania przez skórę włókien kolagenowych.

Czego można oczekiwać po zestawie? Z pewnością ujędrnienia i napięcia powierzchni skóry, zmniejszenia objaw cellulitu oraz w przeciągu kilku tygodni: wyszczuplenia sylwetki.

Cena zestawu wynosi około 47 złotych.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *