Trioxil – nowoczesny żel przeciw trądzikowi

Najlepszy żel na trądzik, który usuwa zabrudzenia ze skóry oraz przeciwdziała powstaniu kolejnych zmian? Według wielu rankingów taki jest właśnie Trioxil – preparat o szerokim spektrum działania, stworzony z myślą o osobach cierpiących na trądzik młodzieńczy i trądzik różowaty.

Działanie przeciwzapalne i antybakteryjne

SONY DSCTrioxil wykazuje dwojakie działanie – z jednej strony działa przeciwzapalnie, z drugiej ma działanie antybakteryjne. Usuwa szkodliwe dla skóry bakterie, które sprzyjają powstawaniu trądziku oraz stan zapalny będący przyczyną wystąpienia grudek na skórze.

Delikatny skład

 

Trioxil posiada dobrze skomponowany, delikatny skład, który nie podrażnia skóry, może być stosowany nawet na delikatnej, skłonnej do podrażnień powierzchni. Dlatego jest rekomendowany na skórze z trądzikiem różowatym.

SONY DSC

Najważniejsze składniki to: Bisazulene 14%, ekstrakt z żeńszenia, ekstrakt z arniki. Skuteczność Trioxilu polega na wykorzystaniu nanosomów, które za sprawą mikroskopijnych kapsułek przenoszą aktywne substancje w głąb skóry, gdzie są najbardziej skuteczne.

Szybkie działanie

Trioxil przynosi zadowalające efekty już po dwóch tygodniach stosowania. Systematycznie używany znacznie poprawia stan naskórka. Stosowany profilaktycznie zapobiega wystąpieniu kolejnych niedoskonałości.

Łatwe stosowanie

Żel Trioxil należy stosować raz dziennie, nanosząc na powierzchnię skóry i pozostawiając na niej na noc. Ma lekko żółty kolor, dlatego niestety nie dodaje uroku, warto od razu po jego nałożeniu iść spać 😉

Bezpieczeństwo

Trioxil jest bezpieczny w stosowaniu. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jednak w szczególnych okresach życia jego użycie powinno być konsultowane z lekarzem , na przykład w okresie karmienia piersią lub w trakcie ciąży.

Moja opinia o żelu Trioxil

Żel Trioxil jest łatwy w stosowaniu. Posiada dobry skład, który może być pomocny nawet na skórze skłonnej do podrażnień. Jest dostępny w niewielkim opakowaniu, co może być jego wadą. Poza tym trzeba przyznać, że wydajność mogłaby być lepsza.

Z drugiej strony wysoka skuteczność rekompensuje niewielkie opakowanie. Uzyskanie gładkiej, pięknej skóry jest warte każdej ceny. Dlatego żelowi Trioxil bez żadnych wątpliwości wystawiam wysoką notę. Zasługuje na to.

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *