Transformulas Eye Lifting Gel – czy rzeczywiście dba o skórę wokół oczu?

To jeden z moich ulubionych produktów do pielęgnacji skóry pod oczami. Stosuję go nie tylko po nieprzespanej nocy czy wtedy, kiedy nie wyglądam najlepiej z powodu choroby. Po preparat sięgam zawsze, kiedy zależy mi na dobrym wyglądzie, a że pragnę wyglądać dobrze każdego dnia to Transformulas Eye- Lifting Gel jest nieodłącznym kosmetykiem, który mam zawsze przy sobie. 🙂

O tym produkcie pisałam już tutaj.

SONY DSCJestem nim naprawdę zachwycona, dlatego chciałam poświęcić mu jeszcze jeden wpis. Zasługuje na to. 🙂

Transformulas Eye Lifting Gel dba o skórę wokół oczu. Przynosi natychmiastową ulgę, rozjaśnia cienie pod oczami i walczy z opuchlizną.

Mogę to stwierdzić z całą pewnością, bo sprawdził się w okresie, kiedy niewiele pomagało – w trakcie pierwszych trudnych miesięcy z noworodkiem, potem w okresie ząbkowania, kiedy dzieciaki nie dały nam żyć i budziły się nawet kilka razy w ciągu jednej nocy (każdy rodzic na pewno wie, co mam na myśli…).

Jednak Transformulas to żel nie tylko dla przemęczonego rodzica małego dziecka. Przydaje się również w trakcie innych okresów życia.

Niestety produktu tego nie miałam wcześniej, a szkoda, bo byłby doskonały na skórę pod oczami po całonocnych imprezach studenckich, po nieprzespanej nocce z powodu nauki czy pracy.

Transformulas Eye Lifting Gel sprawdza się również w przypadku mojej skóry – prawie trzydziestoletniej ;), na której widać już pierwsze zmarszczki mimiczne, delikatne, ale jednak. Po wypróbowaniu jestem przekonana, że podobne opinie zbierze on u moich rówieśniczek i starszych kobiet.

Myślę, że warto, bo efekty czuć i widać od razu.

Po użyciu żelu zamkniętego w wygodnym opakowaniu skóra jest lekko schłodzona, wygładzona, wyraźnie ładniejsza. Natłuszcza i chroni skórę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, a w związku z tym, że w okolicy oczu skóra jest wyjątkowo delikatna – jego stosowanie po prostu się opłaca.

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *