Tołpa na cellulit

Tołpa to dermokosmetyki, które stworzono z myślą o kompleksowej pielęgnacji wymagającej skóry oraz skóry z problemami. Za sprawą naturalnych składników oraz kompleksowej formuły kosmetyki Tołpa pozwalają zregenerować skórę oraz przyspieszyć jej odbudowę na powierzchni oraz na głębszych jej poziomach.  W ofercie można znaleźć również preparaty przeznaczone dla skóry wrażliwej. Czołowym punktem asortymentu Tołpa są kosmetyki na cellulit.

Co na cellulit?
Tołpa proponuje antycellulitowy super koncentrat, który ma działanie drenująco-wyszczuplające. Jest to produkt z linii Kuracja Antycellulitowa Tołpa. Producent kosmetyków zaleca stosować preparat na noc, kiedy skóra ma dużo lepsze możliwości regeneracji swojej struktury oraz zdecydowanie lepiej przyjmuje różne substancje odżywcze. Stworzona formuła kosmetyków Tołpa pomaga dostarczyć cenne substancje odżywcze i jednocześnie ma większe możliwości niwelowania niepożądanej pomarańczowej skórki.

Działanie

  • intensywny drenaż,
  • kształtowanie sylwetki,
  • zmniejszenie skłonności do zatrzymania płynów,
  • zapobiega uczuciu ciężkości ciała,
  • poprawa sprężystość skóry,
  • wpływ na elastyczność i jędrność,

Aktywne składniki
Kosmetyk zawiera następujące aktywne składniki: borowinę TOŁPA®, wyciąg z zielonej trawy, roślinny kompleks z iglicy włoskiej, cytrynę i guaranę, kompleks fosfolipidów, kofeinę i korę wierzby, kompleks z nawłoci pospolitej, ruszczyk kolczasty, olejek cytrynowy, olejek bergamotowy, olejek miętowy

Cena produktu
Tołpa na cellulit to koszt około 60 złotych za 200 ml.

Opinia
Tołpa Body Pro to nowość na rynku, dlatego niewiele osób miało okazję wypróbować ten preparat.  Mimo to można odnaleźć już pierwsze opinie. Przeważają zdania: „spodziewałam się czegoś lepszego…”, „taki sobie…”.
Główne zarzuty są poważne:  brak redukcji cellulitu. Doceniać można intensywne nawilżenie, ujędrnienie, jednak na efekty trzeba czekać i nierzadko niestety się nie doczekać. Minusem jest również to, że w przypadku niektórych osób kosmetyk pozostawia tłusty film na skórze, co obniża już na samym wstępie noty tego produktu.
Na plus można policzyć: dużą wydajność, szybkość wchłaniania preparatu (choć i tu są skrajne opinie). Pozytywnie oceniany jest zapach preparatu.

Według mnie, jak na kosmetyk mający redukować cellulit to za mało. Zwłaszcza za 60 złotych!!! A co Wy sądzicie na ten temat?

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *