Sprawdzone produkty do depilacji z NuviaLab

To naturalne, że my kobiety chcemy mieć gładkie i piękne ciało, bez zbędnych włosków, które niepotrzebnie przykuwają uwagę i utrudniają dbanie o perfekcyjny wygląd.

Szczególnie nie lubimy, kiedy włoski wrastają w skórę i prowadzą do powstawania różnego typu podrażnień, czerwonych kropek, czy nawet bolesnych nadżerek. Dlatego tak cenne są sposoby, umożliwiające usuwanie włosków bez skutków ubocznych.

Ciekawe i skuteczne metody depilacji proponuje ekskluzywna drogeria NuviaLab. Wiele z nich bardzo mnie kusi. Zresztą sami zobaczcie, dlaczego….

Na końcu zapytam Was, która z metod najbardziej Wam się podoba. Jestem ciekawa Waszych typów. Ja mam już swoje… 🙂

Stop Grow, czyli włosy rosną wolniej

Stop Grow to ciekawy produkt, który opóźnia odrost włosków po depilacji. Dzięki temu można depilować się zdecydowanie rzadziej, a skóra pozostaje gładka przez dłuższy czas i mniej narażona na podrażnienia powstające po usuwaniu włosów.

stop_grow

Kosmetyk może być używany na najbardziej wrażliwe obszary na skórze – pachy, okolice bikini, a także nogi i ręce.

Jak to działa?

W prosty, a jednocześnie innowacyjny sposób – celem jest opóźnienie procesu wzrostu włosów, co udaje się osiągnąć dzięki opatentowanemu systemowi wykorzystywanemu przez ten preparat.

Tend Skin Liquid – stop wrastającym włoskom

Znacie problem wrastających włosków?

Niestety, ja go znam doskonale.

tend_skin_liquid

Największy kłopot jest taki, że w miejscu wrastania włosków pojawiają się nieestetyczne czerwone plamki, które z czasem mogą zamieniać się w blizny. Ich usunięcie jest wyjątkowo trudne. Poza tym gdy włoski wrastają istnieje problem z samą depilacją, skóra jest podrażniona i wiele metod usuwania włosków staje się niemożliwe. Wszak podrażnienia, skaleczenia to przeciwwskazanie do wykonywania większości zabiegów.

Dlatego tak bardzo cieszą mnie produkty takie, jak Tend Skin Liquid, który dba o skórę po depilacji, likwiduje wszelkie zaczerwienienia, podrażnienia oraz zapobiega przykremu wrastaniu włosków.

Produkt łatwo się rozprowadza, dzięki kulce, podobnej do tej używanej w kosmetykach pod pachę, zapobiegającym poceniu, łatwo go nanieść na skórę. To zdecydowanie mój faworyt!

Rio Electric Threading – depilacja nitką

Słyszeliście o depilacji nitką? Zabieg, który dotychczas był dostępny tylko w salonach kosmetycznych może być przeprowadzany w zaciszu domu.
Podstawowe zalety tego urządzenia to dotarcie do najdrobniejszych włosków.

rio_electric_threading

Na pewno wiecie jak bardzo irytujące jest, gdy chce się oczyścić skórę, a jest to utrudnione, bo włoski są za krótki lub zbyt słabe i depilator ich nie łapie? To urządzenie nie ma takich ograniczeń. I dla mnie to super wiadomość!

Warto również pamiętać o tym, że nitkowanie, czyli zabieg popularny szczególnie w Indiach i alternatywny dla popularnych w Europie zabiegów, jest wolne od skutków ubocznych. Nie powoduje nieprzyjemnego wrastania włosków oraz nie podrażnia skóry.

Brzmi bardzo interesująco, prawda?

Rio IPL Evolution Hair Remover – nowoczesne usuwanie włosów metodą IPL

Rio IPL Evolution Hair Remover to urządzenie wykorzystujące depilację metodą IPL. Znacie ten sposób?

rio_ipl_evolution_hair_remover

Ja zainteresowałam się nim jakiś czas temu i postanowiłam wypróbować laser IPL, który we współczesnej medycynie jest wykorzystywany chętnie, bo ma bardzo dobre właściwości i daje świetne, długotrwałe efekty.

IPL, czyli impulsywne źródło światła, bo tak rozszyfrowuje się ten skrót, pozwala na przenoszenie głowicy po powierzchni skóry, dzięki temu można usuwać zbędne owłosienie. Jednorazowo można pozbyć się nawet 70 włosków.

Przekonuje mnie to, że urządzenie może być wykorzystywane do usuwania owłosienia z każdego miejsca na ciele. Jeden preparat będzie pod tym względem w 100% uniwersalnym rozwiązaniem.

Czym się różni Rio IPL od depilatorów? Na pewno tym, że po usunięciu włosków dodatkowo zatrzymuje proces wzrostu nowych włosów. Włoski odrastają wolniej, a skóra jest gładka przez dłuższy czas.

Rio IPL Hair Remover – wysoka wydajność IPL

Rio IPL Hair Remover to bardziej wydajna wersja powyższego urządzenia – Rio IPL Evolution Hair Remover. Świetnie sprawdza się do usuwania owłosienia, niezależnie od tego, w jakim miejscu odbywa się depilacja.

rio_ipl_hair_remover

Rio IPL Hair Remover to dzisiaj świetna alternatywa dla droższych zabiegów przeprowadzonych w salonach kosmetycznych.

Jest też wybawieniem dla osób takich jak ja, które ze względu na dwójkę małych dzieci mogą mieć problem z systematycznym wychodzeniem z domu na zabieg depilacji.

Możliwość usunięcia zbędnego owłosienia w domu jest zresztą mile widziana również przez inne osoby, które cenią swój czas i wygodę.

Vector Electrolysis Hair Removal System, czyli depilacja elektrolizą

A może depilacja elektrolizą?

vector_electrolysis_hair_removal_system

Dzięki Vector Electrolysis Hair Removal System jest to możliwe w domu.

Za sprawą nowoczesnej technologii w procesie depilacji udało się wyeliminować igłę. W ten sposób cały proces usuwania włosów jest skuteczny, a przy tym bezbolesny.

Bezpieczeństwo i jakość tej metody potwierdza certyfikat wydany przez międzynarodową, docenianą instytucję FDA.

Innowacyjne technologie sprawiają, że urządzenie usuwa nawet grube włosy i świetnie sprawdza się również na nierównej powierzchni skóry.  Co chyba jednak najważniejsze usuwa włosy na stałe! Skóra jest gładka, a nowe włoski już nie odrastają!

Jaki sposób depilacji wybieracie – depilację laserem IPL, a może elektrolizę lub depilację nitką? Do tego krem opóźniający proces odrostu włosów – Stop Grow, by uzyskać najlepszy sposób na gładką skórę. Mnie to przekonuje. A Was?

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *