Smart-Lipo – Twój sposób na cellulit?

Smart-Lipo to innowacyjna metoda, sprawdzona i na szeroką skalę stosowana w USA, Ameryce Południowej, Włoszech. Doskonale odpowiada na potrzebę korekty wyglądu bez skalpela i bez stosowania inwazyjnych technik upiększania – w tym odsysania tłuszczu. Dzisiaj dostępna jest również w Polsce.
Decyzja o zastosowaniu Smart-Lipo, według jej propagatorów, jest w stanie dać szybkie i oczekiwane efekty: szczupłą i zgrabną sylwetkę, z jędrną i gładką skórą bez cellulitu – a w niektórych wypadkach noszenie mniejszych ubrań nawet o dwa rozmiary!

Usuwanie nadmiaru tłuszczu
Usuwanie nadmiaru tłuszczu pozwala w pewnych sytuacjach zlikwidować również cellulit. W jaki sposób uzyskuje się taki efekt? Jest to dość prosta, a jednocześnie nowoczesna metoda opierająca się na wykorzystaniu lasera, który wpływa na komórki tłuszczowe, zmniejszając ich objętość. Laser z powodzeniem pozwala usunąć nadmiar tłuszczu w miejscach opornych na działanie diet oraz ćwiczeń. Wykazuje również działanie ujędrniające, poprawiające jakość skóry obwisłej oraz nierównej.

Smart Lipo, który stosowany jest w terapii z użyciem laserem, to nowoczesne urządzenie wynalezione we Włoszech. Głównym atutem urządzenia jest wykorzystywanie cienkich światłowodów o średnicy 300 mikrometrów. Takie parametry pozwalają na minimalną inwazyjność metody. Przed zabiegiem konieczne jest oznaczeniem otłuszczonych miejsc przy pomocy markera. Następnym krokiem jest zastosowanie znieczulenia nasiekowego, które dodatkowo zmniejsza krwawienie występujące podczas zabiegu. Następnie, gdy znieczulenie zaczyna działać, chirurg przystępuje do wprowadzenia specjalnej kaniuli, która pozwala zlikwidować tłuszcz. Tłuszcz ulega zniszczeniu, zamieniany jest w emulsję, która zostaje wydalona z organizmu. Nie ma konieczności jego odsysania. Dzięki temu Smart Lipo określony jest jako metoda nieinwazyjna.

Bez znieczulenia i bez hospitalizacji
Mimo że Smart Lipo daje doskonałe efekty, nie wymaga ani znieczulenia, ani hospitalizacji. Zabieg można wykonać w kilka chwil, a już kilka dni później zauważa się efekty jego stosowania. Ingerencja jest bardzo delikatna i jednocześnie precyzyjnie nastawiona na cel. Już po dwóch dniach od zabiegu można spokojnie wrócić do pracy oraz niemal całkowicie zapomnieć o tym, że skóra została poddana działaniu laserów. Taki sposób działania Smart Lipo daje oczekiwane rezultaty zwłaszcza u osób, które boją się poddać ingerencji chirurgicznej.

Tam, gdzie nie daje rady liposukcja

Smart Lipo to urządzenie, które poprawia napięcie skóry na całym ciele. Zarówno w klasycznych miejscach takich, jak podbródek, twarz, szyja, jak również na udach, pośladkach, czy brzuchu. Generalnie za pomocą Smart Lipo można poprawiać wygląd właściwie wszystkich obszarów na ciele: na plecach, pośladkach, kolanach, udach, talii, brzuchu, ramionach.

Kto może a kto nie?

Zabiegowi może poddać się właściwie każdy. Jedynymi warunkami jest dobre zdrowie, odpowiednia waga lub nieznaczne jej wahanie o wartości do 25%. Najlepiej, by zabiegowi poddały się osoby niepalące w obojętnie jakim wieku. Smart Lipo to zabieg wskazany dla osób o miejscowo nagromadzonej tkance tłuszczowej. Głównymi przeciwwskazaniami są choroby serca, nerek oraz wątroby.

Niestety cena zabiegu jest dość wysoka. Wynosi od 2000 złotych w zależności od wybranego obszaru ciała.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *