Siedem niezawodnych sposobów na cellulit

Sposobów na cellulit jest tak wiele, że można z łatwością odnaleźć jeden niezawodny dla siebie. Prawdą jest jednak również fakt, że dopiero kompleksowe działanie pozwala zminimalizować problem. Być może dlatego żaden sposób walki z cellulitem nie dał Ci takich efektów, jakich oczekiwałaś? Gdzie tkwił błąd w przeprowadzaniu terapii antycellulitowej? Przede wszystkim w braku kompleksowości, konsekwencji oraz w zbyt szybkim oczekiwaniu rezultatów. Tylko kilkumiesięczna, systematyczna walka da Ci naprawdę widoczne efekty! Poznaj siedem niezawodnych sposobów, które pozwolą Ci wyeliminować cellulit.

  1. Pij codziennie przynajmniej 1,5 litra naturalnej wody mineralnej. Możesz włączyć w swoją dietę również zieloną herbatę. Ogranicz spożywanie alkoholu, słodzonych napojów oraz kawy.
  2. Zamień sól na zioła! Sól zatrzymuje wodę w organizmie i zwiększa problemy z krążeniem. Jeśli nie możesz wyeliminować soli całkowicie, przynajmniej zmniejsz jej ilość w diecie.
  3. Poświęć codziennie kilka minut na masaż miejsc dotkniętych cellulitem. Możesz to robić zarówno pod prysznicem, jak i wykorzystując do tego sprawdzone preparaty na cellulit.
  4. Uprawiaj sport! Poświęcaj mu regularnie czas! Najlepsze na cellulit jest bieganie oraz pływanie.
  5. Rzuć palenie! Według lekarzy palenie bowiem przyczynia się do zwiększenia cellulitu.
  6. Wzbogacaj swoją dietę w antyoksydanty (witaminy A, E, C), które poprawią stan Twojej skóry. Ogranicz spożywanie tłustych i pikantnych potraw.
  7. Nie przesadzaj z opalaniem! Pod wpływem promieniowania UV skóra staje się mniej odporna, bardziej wiotka i narażona na powstawanie cellulit.
11 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *