Rozstępy na piersiach

Jeżeli wydaje Ci się, że rozstępy na piersiach są wyłącznie Twoim kompleksem, nie martw się. Tak samo jak Ty, z problemem tym boryka się wiele kobiet, również ja. Wiem, co to znaczy mieć nieestetyczne pasma na biuście – tej części ciała, która uznawana jest za najważniejszy atrybut kobiecości. Nie musisz jednak się martwić, ponieważ istnieje sposób, by zmniejszyć widoczność prążków. Ja go wypróbowałam i jestem zadowolona z efektów.


Rozstępy na piersiach wynikają przede wszystkim ze zbyt szybkiego ich powiększania się. Dochodzi do tego nawet w okresie dojrzewania, a potem już w ciąży. Nieestetyczne pasma mogą pojawiać się również na skutek zbyt gwałtownego chudnięcia. A wszystko sprowadza się do tego, że skóra traci elastyczność i jest mniej odporna na rozciąganie. W efekcie dochodzi do zrywania włókien kolagenowych, co skutkuje powstawaniem nieestetycznych prążków.

Rozstępy na piersiach

Revitol Stretch Mark – nr 1 wśród preparatów na rozstępy

Odkryłam go całkiem przypadkiem, gdy poszukiwałam naprawdę skutecznych kosmetyków przeciwko rozstępom. Poszukiwałam przede wszystkim na stronach zagranicznych, ponieważ miałam nadzieję, że właśnie tam znajdę rekomendowany i rzeczywiście skuteczny preparat. Padło na Revitol Stretch Mark – polecany przez mnóstwo Amerykanów i Europejczyków z uwagi na swoją wysoką efektywność. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że specyfik ten dobre opinie ma również w naszym kraju i co najważniejsze – można go kupić w polskich sklepach internetowych.
Revitol Stretch Mark zawiera w swoim składzie unikalną kombinację wyselekcjonowanych składników, z
którymi nie spotkałam się w żadnym innym preparacie na rozstępy
. A zanim go kupiłam, zweryfikowałam kilka innych kosmetyków, żeby mieć pewność, że faktycznie płacę za coś unikalnego i skutecznego. Wszystkie substancje działają na zasadzie synergii, stymulując produkcję kolagenu oraz aktywując procesy regeneracyjne. To wystarczy, żeby zmniejszyć widoczność rozstępów. Sprawić, żeby były jaśniejsze i mniej wyczuwalne.
Jego stosowanie jest bezpieczne, ponieważ skład bazuje wyłącznie na naturalnych substancjach. Nie ma też żadnych przeciwwskazań do tego, by stosować go w czasie ciąży. Ja stosowałam go w okresie karmienia piersią (przed i po aplikacji trzeba dokładnie umyć brodawkę!).

Masaż jako uzupełnienie kosmetyku

Dobrym uzupełnieniem skuteczności Revitol Stretch Mark jest masowanie piersi. Należy to robić bardzo delikatnie, by nie pogłębić istniejących już prążków. Ja kilka minut poświęciłam na masaż jeszcze przed nałożeniem preparatu. Potem dokładnie do wmasowałam. I tak dzień w dzień. Warto jednak było czekać, bo dzięki temu wcale nie są mi potrzebne kosztowne zabiegi profesjonalne.

Medycyna estetyczna, czyli jak szybko i kosztownie zredukować rozstępy

Wiem, że są kobiety, które nie chcą czekać na efekty. Z myślą o nich powstało wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jedną z opcji jest laser frakcyjny. Metoda nie jest tak bardzo inwazyjna, ale bolesna – także dla domowego budżetu. Jeden seans z wykorzystaniem Fraxel Laser może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. A to i tak nie gwarantuje 100-procentowych efektów.
Poza laserem frakcyjnym, można poddać się mikrodermabrazji (daje najmniej widoczne efekty), mezoterapii oraz wielu innym – stworzonym z myślą o konkretnych klinikach medycyny estetycznej.
Jak więc pokonać rozstępy na piersiach? Tak naprawdę wszystko zależy od Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości finansowych. Możesz zdecydować się na kosztowne zabiegi albo – tak jak ja – wybrać nr 1 wśród kosmetyków na rozstępy, czyli:

RevitolStretchMark_PL_300x250_1

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *