Rio Anti Cellulite – czy warto zainwestować w laserowe usuwanie cellulitu w domu?

Do cellulitu przyznają się gwiazdy, super modelki, i „zwyczajne kobiety”, takie jak Ty czy ja. Mamy pomarańczową skórkę, bo zażywamy tabletki antykoncepcyjne, jesteśmy w ciąży, w naszej diecie jest za dużo toksyn, bo mamy genetyczne predyspozycje do powstawania zmian. Niestety problemem jest również życie w szaleńczym tempie, stres, czy siedzący tryb życia.  Przyczyn może być całe mnóstwo, a cellulit może zagościć na udach na stałe lub pojawiać się jedynie okresowo w trakcie burzy hormonalnej.

Jak z nim walczyć?

Świetną według mnie metodą jest skorzystanie z domowych urządzeń do laserowego usuwania cellulitu takich, jak Rio Anti Cellulite Laser – marzy mi się to urządzenie. Opowiem Wam dlaczego.

Po pierwsze dlatego, że chroni przed pomarańczową skórką

O to, by nie mieć cellulitu trzeba dbać, nie tylko, gdy pomarańczowa skórka się pojawiła (to oczywiste), ale także, gdy jej nie ma – bo jako kobiety mamy do niej predyspozycje, dlatego uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Rio Anti Cellulite to świetny sposób, który pozwala to robić wygodnie i dyskretnie, zawsze mamy go pod ręką, może być stosowany codziennie, profilaktycznie, tak, by nawyk dbania o skórę wpadł w nawyk.

Urządzenie jest bezpieczne w stosowaniu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Świetnie ujędrnia i wygładza skórę – tak jak doskonale wpływają na skórę urządzenia laserowe stosowane w centrach spa. Teraz można korzystać z nich w domu i mieć je na wyłączność.

Łączy skuteczność kosmetyków z masażem i działaniem lasera, a jak wiadomo nie ma skuteczniejszego sposobu na cellulit.

Po drugie dlatego, że Rio Anti Cellulite Laser to profesjonalna metoda

rio-anti-cellulite-laserNie lubię skupiać się na czymś, co z góry wiem, że jest skazane na klęskę. Nie jetem również zainteresowana sposobami średnimi, z którymi nie wiadomo, co zrobić – polecić je, czy niekoniecznie. Uważam, że życie jest za krótkie, by marnować czas na coś, co ma niedobre lub średnie opinie. Coś jest albo dobre, albo niegodne polecenia. Ja wybieram to pierwsze.

Rio Anti Cellulite Laser ma świetne opinie, zwłaszcza na rynku zachodnim, gdzie jest to urządzenie bardzo popularne. Tam się z takich dobrodziejstw korzysta, u nas raczej podchodzi nieufnie, sama nie wiem dlaczego.

Może barierą są finanse?  Urządzenie do redukcji cellulitu kosztuje około 700 złotych….To niemało.

Dlatego ja na swoje urządzenie postanowiłam sobie odłożyć. Po kilku miesiącach mam nadzieję się uda. Trzymajcie kciuki!

Po trzecie dlatego, że jest uniwersalne

Rio Anti Cellulite Laser to urządzenie, którego atuty można odczuć na całym ciele. Sprawdza się przede wszystkim na udach, ale również na brzuchu, pośladkach, a nawet ramionach. Można go stosować na każdym obszarze ciała.

W zestawie znajduje się urządzenie, a do tego krem ujędrniający, kofeinowe serum, baterie i zasilacz. Osoby, które miały okazję przetestować urządzenie podkreślają, że jest wygodne w stosowaniu, niezwykle intuicyjne w obsłudze. Nie lubię zawiłych sprzętów, dlatego jest to dla mnie spory atut.

Wystarczy poświęcić kilka minut rano i wieczorem i zastosować urządzenie w połączeniu z odpowiednimi kremami, by po kilku tygodniach, zauważyć efekty w postaci znacznie wygładzonej skóry i zmniejszenia problemu z cellulitem.

Po czwarte dlatego, że starczy na długo

To dla mnie ważne, bo lubię inwestować w dobre rozwiązania, które są trwałe i niezawodne przez długie miesiące lub lata. To urządzenie daje taką gwarancję, że będę z niego korzystała przez dłuższy czas. Co ma też dodatkowy atut, bo sprawia, że zainwestowane w jego zakup środki zwrócą mi się z nawiązką.

Po piąte dlatego, że jest bezpieczne

Jeśli mogę każdego dnia czerpać korzyści z zabiegów, za które trzeba słono płacić u kosmetyczki, to dlaczego nie?

Mnie przekonuje korzystanie z bezpiecznych urządzeń, które nie ograniczają mnie czasowo, nie są dostępne tylko w jednym miejscu, ale o każdej porze, kiedy ja mam czas i ochotę, by zadbać o siebie.

A Wy, co o tym sądzicie?

8 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *