Renee Rouleau’s Anti-Cyst Treatment polecany przez Marie Claire

Kosmetyki Renee Rouleau’s w Polsce nie są dobrze znane. Natomiast za oceanem zyskują bardzo pochlebne opinie i polecane są jako alternatywa dla popularnych, nie zawsze działających specyfików. Jak wypada w recenzji Renee Rouleau’s Anti-Cyst Treatment?

Na co?

Renee Rouleau’s Anti-Cyst Treatment polecany jest na zmiany w postaci cysty. Najlepiej zamknięte, a nie na uszkodzoną, rozdrapaną skórę. Stworzony został z myślą o większych niedoskonałościach, które pojawiają się nie wiadomo skąd i dlaczego, psując humor oraz odbierając perfekcyjny wygląd.

Preparat nałożony na niedoskonałość ma działać natychmiast i pozwalać ją usunąć już w przeciągu dwóch dni. Najlepsze efekty ma przynosić stosowany na noc.
Specyfik ma również działać profilaktycznie, zmniejszając ryzyko pojawienia się kolejnych zmian.

Skład

Renee Rouleau’s Anti-Cyst Treatment to preparat, który ma w składzie kwas mlekowy w miejscu, w którym alternatywne specyfiki wykorzystują kwas salicylowy lub nadtlenek benzoilu.

renee-rouleau-anti-cyst-613x409Jak działa kwas mlekowy (należący do kwasów AHA)? Pozwala usuwać zmiany trądzikowe, poprzez redukcję warstwy rogowej naskórka oraz oczyszczanie porów. W ten sposób likwiduje nie tylko grudki, ale przebarwienia skóry oraz blizny.

Dodatkowo wykazuje działanie nawilżające i działa przeciwstarzeniowo – wpływa na produkcję kolagenu, wzmacnia skórę i zapobiega jej przedwczesnemu wiotczeniu.
Kwas mlekowy regularnie stosowany wyrównuje koloryt skóry, ma działanie peelingujące i tym samym przeciwtrądzikowe.

Wodnista formuła

Preparat ma wodnistą formułę, co może przeszkadzać lub wręcz przeciwnie – wszystko zależy od osobistych preferencji.
Niewątpliwą zaletą jest to, że preparat szybko wysycha, dlatego nie jest kłopotliwy w stosowaniu. Minusem mogą być jednak pewne nierówności, które powstają po wysuszeniu specyfiku na skórze.

Aplikacja

Producent zaleca stosowanie specyfiku dwa razy dziennie – najlepiej rano i wieczorem. Mała buteleczka z dozownikiem ułatwia to zadanie.

HIT internetu

Renee Rouleau”s Anti-Cyst Treatment to preparat, którego recenzje pojawiły się w ostatnich tygodniach na wielu popularnych zagranicznych stronach, również w Marie Claire. Nie brakuje głosów, że jest niezwykle skuteczny i wart swojej ceny.
Ciekawe, kiedy będzie dostępny w Polsce…

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *