Platforma masująca – zbieracz kurzu czy dobry sposób na pomarańczową skórkę?

Nie jest niczym nadzwyczajnym radosne inwestowanie grubych pieniędzy w nowoczesne rozwiązania –  mające pomóc pozbyć się cellulitu, czy mające zagwarantować dobre efekty odchudzające – a później równie entuzjastyczne zapominanie o nich. Zamiast wdrażać obiecany sobie plan działania, okazuje się, że zakupione sprzęty stoją i kurzą się…Kilka tygodni to średni czas trwania motywacji. Czy zatem warto zabierać sobie miejsce w domu na urządzenia, które prędzej czy później stają się nieużyteczne?

Platforma jest inna?
Minusem większości urządzeń odchudzających jest fakt, że wymagają one wysiłku ze strony osób je stosujących. Rowerek sam nie osiąga prędkości, step, by się ruszał, muszą pracować na nim stopy i nogi. Tymczasem oferowana przez kilka marek platforma masująca na pomarańczową skórkę działa sama. Nie trzeba się przy niej ruszać, ani pocić. Wystarczy stanąć na powierzchni przypominającej szklaną wagę i założyć pas, który rozbija komórki tłuszczowe i pozwala usunąć z organizmu toksyny.

Oczywiście, by zauważyć jakiekolwiek efekty trzeba zmusić się do stania przez kilka minut w jednym miejscu. W trakcie seansu nie siedzimy, ale stoimy, co dla niektórych może być swego rodzaju minusem 🙂

Kolejna kwestia to mobilizacja i konsekwencja działania. Platforma nie zmusi nas do korzystania z niej, nie przypomni nam o codziennym obowiązku. O tym musimy pamiętać sami. Co prawda kilkutygodniowe powtarzanie tej samej czynności wchodzi w krew, jednak musi być przeprowadzane przez minimalny okres kilku tygodni.

Możliwości
Platforma masująca posiada regulację wysokości kolumny kierownicy, do której przyczepione są wymienne pasy, by z urządzenia mogły korzystać osoby o różnym wzroście oraz by maszyna mogła być stosowana na różne partie ciała. Wymienne pasy pozwalają dopasować te elementy do masowania okolic ud, pośladków, ale również ramion, piersi, szyi czy łydek. Dla perfekcji działania producenci platform masujących dają możliwość płynnej regulacji prędkości masowania. Wszystkie aktualne dane  można odczytywać na wygodnym wyświetlaczu.
Poza redukcją cellulitu, urządzenie pozwala skutecznie zrelaksować ciało oraz usunąć towarzyszące mu uczucie ciężkości i zmęczenia.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *