Plastry na cellulit

Słowo cellulit to koszmar senny wielu z nas. Nic dziwnego, skoro pomarańczowa skórka to cecha charakterystyczna skóry 90% kobiet mieszkających w dobrze rozwiniętych krajach. Nie pociesza nawet fakt, mówiący o tym, że cellulit jest zmianą o typowo kosmetycznych korzeniach. Kobiety wiedzą swoje i starają się robić dużo, by problem zniknął raz na zawsze. Jednak czy wybierają sposoby naprawdę skuteczne?

Poniżej publikujemy przegląd propozycji na cellulit w formie łatwych w użyciu plastrów. Mają one tę zaletę, że ich użycie nie zabiera cennego czasu. Nie wymaga wykonywania masażu, czasochłonnego wklepywania. Nie trzeba się martwić, że skóra po kosmetyku pozostanie klejąca, czy nieświeża. Być może warto wybrać jeden z kosmetyków w formie plastrów chociażby z powodów wymienionych powyżej?

Plastry VITA CELL

Plastry Vita Cell to nowoczesny i naturalny sposób walki z cellulitem. Wygoda przyklejenia ich do ciała pozwala na sukcesywne, rozłożone w czasie wchłanianie czynnych substancji. Według  producenta oraz zwolenników stosowania wspomnianego produktu, gwarantuje on dużo lepsze, bo szybsze wchłanianie aktywnie oddziałujących składników. Nasączenie plastrów wyciągami z ziół – morszczynu pęcherzykowatego, bluszczu pospolitego, kofeiny, zielonej herbaty i L-karnityny – czyni ich stosowanie bezpiecznym i efektywnym.

Jak działają? Pozwalają osiągnąć szybki efekt spalania tłuszczu, wyrównując powierzchnię skóry i zapobiegając negatywnym jej zmianom. Za opakowanie z 28 sztukami plastrów zapłacimy około 70 złotych.

Skład: Aqua, Glycerine, Polisorbate 20, Propylene Glycol, Cycledextrin, Fucus vesiculosus, Hedera helix, Aesculus hyppocastanum, Camelia sinensis, Caffeine, Carnitine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Imydazolidinylurea, Menta piperita, Syzigium aromaticum, Officinal zingiber.

Walka z głębokim cellulitem – propozycja Loreal
Znany producent kosmetyków, marka Loreal zaproponowała swoim klientom plastry działające na oporny, głęboki cellulit – BODY EXPERTISE – Perfect Slim Patch. W ciągu ośmiu godzin produkt ma sobie poradzić z systematycznym dostarczeniem do głębokich warstw aktywnej kofeiny, uważanej za najbardziej skuteczny składnik kosmetyków na cellulit. Dzięki temu oddziałuje ciągle i działa stopniowo, tym samym dając zdecydowanie lepsze rezultaty niż inne kategorie produktów.  Ponadto możliwość precyzyjnego naklejenia plastra w miejsce występowania największych zgrubień i nierówności umożliwia celne oddziaływanie na zmiany skórne.
Czym mogą nas zaskoczyć plastry Loreal? Przede wszystkim gwarancją natychmiastowego działania. Już od pierwszego użycia skóra pod ich wpływem ma stawać się gładsza, bardziej miękka, elastyczniejsza i zdecydowanie bardziej ujędrniona. Już po czterech tygodniach systematycznego stosowania można liczyć się z tym, że cellulit w wyjątkowo opornych miejscach stanie się dużo mniejszy, a skóra zyska zdrowszego i piękniejszego wyglądu.

Producent efektywność plastrów podaje w skali procentowej. Test konsumencki przeprowadzony na grupie 120 kobiet daje następujące wyniki: 90% osób zauważyło poprawę napięcia skóry, 86% precyzyjne i ściśle ukierunkowane działanie, 79% ucieszyła się z powodu odczuwalnej redukcji opornego cellulitu, 78% zauważyło zmniejszenie pomarańczowej skórki. Jędrność oceniono jako średnio 82% lepszą niż była dotychczas, naprężenie zyskało 34%, a sprężystość 23%.
Plaster Loreal można naklejać zarówno na dzień, jak również na noc. Producent zaleca używanie preparatu 2, 3 razy w tygodniu przez trzy tygodnie. By utrzymać osiągnięty efekt, należy powtórzyć zabieg kilka razy w roku. Opakowanie z sześcioma plastrami kosztuje około 66 złotych.

Skład (INCI): Aqua (Water), Glycerin, Sodium Polyacrylate, Polyacrylic Acid, Tartaric Acid, Menthol, Polysorbate 80, Caffeine, Escin, Disodium Rutinyl Disulfate, Gingkgo Biloba/Ginkgo Biloba Leaf Extract, Pea Extract, Siloxanetriol Alginate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Chlorphenesin (F.I.L. B10400/1).

Nivea – Body – Good-bye Cellulite

Plastry stworzone do naklejania na obszary najbardziej podatne na cellulit – biodra, pośladki oraz brzuch. Duży rozmiar każdego plastra pozwala pokryć nim rozległy obszar zmieniony przez pomarańczową skórkę. Co prawda niektórym paniom, które zdecydowały się na zakup Nivea Body Good bye Cellulite przyszło do głowy przycinanie plastrów na pół w celu zaoszczędzenia w ten sposób produktu na dłużej, jednak nie zaleca się tego robić ze względu na to, że tak podzielone plastry mogą łatwo się odklejać. Ponadto nie można również liczyć na równie efektywne działanie, jak w przypadku użycia oryginalnie przygotowanego produktu.
Plastry nakleja się na suchą i oczyszczoną skórę na co najmniej osiem godzin. Najlepsze efekty daje stosowanie produktu przez okres ośmiu tygodni, poprzez naklejanie plastra co drugi-trzeci dzień.

Czego można oczekiwać od razu? Natychmiastowego wyrównania i wygładzenia powierzchni skóry, która staje się zdecydowanie przyjemniejsza w dotyku. Dłuższe stosowanie pozwala na efektywne oddziaływanie na skórę L-karnityny, czynnej substancji, biorącej udział w metabolizmie tłuszczy. Nivea – Body – Good-bye Cellulite doceniane są zwłaszcza z powodu wysokiej zawartości L-karnityny. Po trzech tygodniach skóra jest dużo jędrniejsza i gładsza, a po czterech tygodniach cellulit jest wyraźnie zredukowany. Za cztery sztuki plastrów zapłacimy około 60 złotych.

Plastry Eveline
Plastry Eveline działają punktowo, w miejscu naklejenia. Ich stosowanie pozwala poradzić sobie z uporczywym, opornym na inne kosmetyki cellulitem. Są łagodne dla skóry, nie podrażniają, nie wywołują również żadnych efektów ubocznych. Można je naklejać na uda, brzuch, pośladki oraz biodra. Spalają gromadzący się pod skórą tłuszcz, zapobiegają jego ponownemu gromadzeniu.
Jaki kryją skład? Wzbogacone są w bardzo skutecznie oddziałującą na skórę kofeinę, ekstrakt z zielonej herbaty o działaniu odżywiającym, nawilżającym, detoksykującym oraz antybakteryjnym, wyciąg z bluszczu – który zmniejsza tkankę tłuszczową oraz ujędrnia skórę oraz podobnie działające Algi Laminaria. Krążenie poprawia z kolei, zapobiegając powstawaniu kolejnych niedoskonałości Ginkgo Biloba. Eveline Slim Extreme 3D Profesional Plastry antycellulitowe można kupić w opakowaniu zawierającym sześć sztuk plastrów.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *