Piperinox nowy suplement z piperyną – bezwzględny dla tłuszczu

Gdy od dłuższego czasu próbujesz schudnąć, możesz czuć irytację, a nawet złość. Zdarza się, że opuszcza Cię nadzieja, żyjesz w przeświadczeniu, że nigdy nie uda Ci się zgubić dodatkowych kilogramów. Każda kolejna podjęta próba odbiera pewność siebie i wymusza pogodzenie się z sytuacją. Chyba, że…zaczniesz działać taktycznie i sięgniesz po rozwiązanie, które usuwa przyczyny kłopotów z wagą. Piperinox z aktywną piperyną nie tylko odchudza, ale również wzmacnia. Sprawdź, jak działa ta niezwykła nowość, którą już teraz możesz zamówić na stronie polskiego dystrybutora.

Piperinox z aktywną piperyną – najlepsze rozwiązanie na odchudzanie?

Od kilki tygodni na polskim rynku dostępne są kapsułki Piperinox, zawierające aktywną piperynę w opatentowanej formie BioPerine® (95% piperyny). Kapsułki te są świetnie tolerowane i wykazują natychmiastowe działanie.

Oprócz piperyny, której działanie wyjaśnimy później, zawierają inne aktywne składniki takie, jak: guaranę, korę cynamonowca, gorzką pomarańczę, imbir lekarski, paprykę roczną oraz chrom.

W konsekwencji Piperinox nie tylko wykazuje działanie odchudzające, ale również poprawiają trawienie, wchłanianie składników odżywczych, a także dodają energii, sprawiając, że aktywność fizyczna jest prostsza i daje lepsze efekty.

Czym jest piperyna?

Piperyna to znany składnik odchudzający, którego moc nauczyliśmy się wykorzystywać stosunkowo niedawno. Pozyskiwana jest z wierzchniej warstwy owoców czarnego pieprzu (Piperis nigri). Nieco mniej piperyny znajduje się w białym pieprzu, najmniej odnajdziemy jej w pieprzu kolorowym.
To właśnie piperyna odpowiada za ostry, intensywny smak. Naukowcy szacują, że jej wpływ na ostry smak jest ogromny, bo liczony aż na poziomie 98%.
Pod względem chemicznym piperyna jest alkaloidem, organicznym związkiem o niezwykłych właściwościach.

Jak działa piperyna na odchudzanie?

Piperyna to termogenik, który zwiększa produkcję ciepła oraz dodatkowo inicjuje intensywne procesy spalania tkanki tłuszczowej. Udowodniono, że zmniejsza ilość tłuszczu w krwiobiegu.

Z jednej strony chroni przed magazynowaniem tłuszczu i tyciem, z drugiej przyspiesza proces chudnięcia. Istnieje mnóstwo wyników badań, które udowadniają, że piperyna wpływa na geny odpowiedzialne za produkcję tkanki tłuszczowej. Dodatkowo wykazuje działanie oczyszczające i moczopędne. Potencjał piperyny jest ogromny, a jej wykorzystywanie w procesie odchudzania daje świetne efekty.

Jednak, żeby uzyskać odchudzające działanie piperyny niezbędne jest stosowanie jej ekstraktu, takiego, jaki został wykorzystany w suplemencie diety Piperinox. W warunkach domowych zwiększenie spożycia pieprzu na nic się nie zda. Potrzeba sięgnąć po wyizolowany w warunkach laboratorium składnik, który może być prawdziwie skuteczny.

Piperyna nie tylko na odchudzanie

Piperyna przyspiesza nie tylko odchudzanie, ma ona korzystny wpływ na działanie całego organizmu.

Przede wszystkim wspomaga trawienie, zapobiega wzdęciom, biegunkom i zaparciom. Wspomaga wchłanianie substancji odżywczych, dzięki temu organizm może być dobrze odżywiony, co chroni przed podjadaniem.

Piperyna pomaga chronić przed chorobami serca, wzmacnia koncentrację, chroni przed chorobami, korzystnie wpływając na układ trawienny. Osoby, które regularnie trenują, dzięki piperynie, mogą szybciej i skuteczniej wyrzeźbić spektakularne mięśnie. Dodatkowo piperyna poprawia samopoczucie, może mieć bardzo korzystny wpływ na osoby chorujące na depresję. Naukowcy badają właściwości piperyny pod tym kątem i są pełni nadziei, że poprzez produkcję serotoniny pomoże ona wielu osobom z depresją.

Udowodniono, że piperyna wykazuje działanie antynowotworowe. Dodatkowo niektóre wyniki badań wskazują, że piperyna może wspomagać leczenie bielactwa. Warto ponadto stosować piperynę na bóle głowy, a szczególnie na migrenę ze względu na jej kojące właściwości.

Co równie istotne, piperyna wykazuje silne właściwości przeciwzapalne i antynowotworowe. Jest szalenie uniwersalna i naprawdę zdrowa.

Jeśli chcesz schudnąć i poczuć się lepiej, wybierz Piperinox – niezawodne kapsułki o świetnym składzie i działaniu. Zaufaj najwyższej jakości i skoncentrowanej formule. Wystarczy jednak kapsułka dziennie. Doceń tę wygodę i ciesz się świetnymi efektami. Zamów Piperinox na stronie oficjalnego dystrybutora w najlepszej cenie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *