Pięć rad, jak naturalnie zapobiegać cellulitowi

Jak zapobiegać cellulitowi w naturalny sposób? Cieszyć się w końcu czystym sumieniem, mającym potwierdzenie w przekonaniu, że robisz wszystko, by uzyskać piękną, gładką skórę? Okazuje się, że nie jest to trudne. Wystarczy kilka ukłonów w stronę zdrowia, by uzyskać efekt, o jakim zawsze marzyłaś!!

  1. Pij naturalną wodę mineralną z cytryną. Tak przygotowany napój pozwala pozbyć się toksyn z organizmu. Należy go pić w ilości co najmniej jedna szklanka dwa razy dziennie. Sok z cytryny można również pić razem z herbatą.
  2. Przestaw się na dietę o niskiej zawartości tłuszczu bogatą w błonnik. Tym sposobem poprawisz trawienie i nie pozwolisz na odkładanie się tłuszczu na najbardziej narażonych na cellulit obszarach.
  3. Do diety włącz szparagi, które doskonale oczyszczają układ pokarmowy, pozbywając się z niego wszystkich szkodliwych substancji przemiany materii, w tym toksyn.
  4. Pij jak najwięcej naturalnej wody mineralnej. Powinnaś jej dostarczać przynajmniej 1,5-2 litrów dziennie. Dzięki temu można mieć pewność, że z Twojego organizmu będą usuwane wszystkie toksyny i niekorzystnie działające substancje.
  5. Ruszaj się. Nie szczędź sobie spacerów i przebywania na świeżym powietrzu. Nie daj się „sobie zasiedzieć:”!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *