Peeling przy pomocy mydła z wypustkami

Jak ważny jest systematyczny peeling w walce z pomarańczową skórką wie niemal każda osoba borykająca się z tym problemem. Złuszczanie gromadzących się na skórze warstw martwego naskórka ma niebanalne znaczenie. Poza tym, że pozwala osiągnąć gładką powierzchnię skóry, ujędrnia oraz wyrównuje koloryt.

Dla kogo?
Mydełko, które zwróciło moją uwagę, jest szczególnie polecane na lato i wiosnę. Te pory roku to bowiem najlepszy czas na rewitalizację skóry. Użycie mydełka z wypustkami ma pomagać niszczyć wolne rodniki. Może je stosować zarówno kobieta, jak i mężczyzna.

Sekret skuteczności

Mydełko FALAISE Mydło Bio Herbata i Róża Muscat 100g (można je znaleźć tutaj) zawiera zieloną herbatę, która znana jest z wysokiego stężenia kofeiny i polifenoli. Dzięki nim ma wysoką skuteczność w walce ze nadprogramowymi kilogramami, co ma również niebanalny wpływ na redukcję „pomarańczowej skórki”.

Inny składnik – olej róży Muscat działa wzmacniająco i oczyszczająco. Wykazuje również w wielu przypadkach działanie zmniejszające rozstępy. Olej i ziarna palmowca zostały dodane do mydła ze względu na swoje oczyszczające i odżywiające właściwości. Z kolei gliceryna roślinna okazała się niezbędna, by mydełko, w przeciwieństwie do innych znanych wyrobów tego typu, nie wysuszało powierzchni skóry.

Olejek cytrynowy, bardzo popularny w zabiegach drenażu, nadaje produktowi bardzo ciekawy, orzeźwiający zapach, który zmienia się wraz z postępami wykonywanego zabiegu. Na początku podczas użycia mydełka naokoło unoszą się nuty cytryny, które zmieniają się w zapach geranium oraz przechodzą w woń gałki muszkatołowej. Dlatego bezsprzecznie stosowanie tego produktu należy do naprawdę dużych przyjemności.

Naturalność
Naturalny skład mydła ma bezpośrednie przełożenie na jego skuteczność. 98,85% składu produktu jest pochodzenia naturalnego, z czego 81,54% pochodzi z upraw ekologicznych.

Marka
La Falaise to francuska marka oferująca wysokiej jakości produkty do naturalnej terapii. Na świecie znana jest głównie z produkcji mydła. Ma jednak w swojej ofercie również inne produkty do kąpieli.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *