Opaska powstrzymująca rozstępy Secrect Saviours już w sprzedaży w UK!

Opaska powstrzymująca rozstępy Secret Saviours to nowe odkrycie, które ma szansę zrewolucjonizować świat przyszłych mam szczególnie narażonych na powstawanie rozstępów. Do sprzedaży trafiła w Wielkiej Brytanii. Została przyjęta ze sporym entuzjazmem i nieukrywanymi nadziejami.

W ciąży od 12 tygodnia ciąży

Pink_Bump_Support_Pack_1000x580Opaska z tkaniny Secrect Saviours polecana jest dla kobiet w ciąży już od 12 tygodnia ciąży, do używania w połączeniu z żelem lub kremem, które nawilżają naskórek i wzmacniają go.

Jak działa opaska?

Pozwala podtrzymywać skórę oraz rozkłada siłę rozciągania skóry na większą ilość punktów, dzięki temu nie koncentruje się na jednym obszarze i ryzyko powstania rozstępów jest znacznie mniejsze.

Opaska działa na włókna, wzmacniając je oraz zmniejszając stres, któremu są poddawane, dzięki temu materiał, z którego jest uszyta opaska może utrzymać komórki skóry nieuszkodzone, chroni je przed powstaniem nieestetycznych czerwonych zmian.

Skuteczność?

Skuteczność opaski jest oceniana bardzo wysoko. W American Association of Dermatology oszacowano, że Secret Saviours pozwala uchronić 2/3 stosujących ją kobiet w ciąży przed rozstępami.

To doskonały wynik. Dotąd bowiem żaden środek nie dał tak dużej ochrony. Naukowcy wręcz jednoznacznie stwierdzili, że nie ma sposobu na zapobieganie rozstępom w ciąży. Można się z tym zgadzać lub nie…Ale to ich zdanie, które się nie zmieniało. Aż do teraz…

Wygodna w noszeniu

Przyszłe mamy stosujące pas przeciw rozstępom zauważają, że jest on wygodny w noszeniu. W komplecie do niego dołączane są kremy i żele, bogate w cenne składniki – witaminy B5 i E, które pomagają skórze zachować dobrą kondycję.
Poza ochroną przed rozstępami wiele kobiet zauważyło, że pas zmniejsza ból pleców, często bardzo dokuczliwy w ciąży.

Zdecydowana większość kobiet stosujących Association of Dermatology podkreśla, że z pewnością sięgnęłaby po ten produkt w kolejnej ciąży.
Co o tym sądzicie?

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *