Oligo: twoja recepta na pokonanie cellulit

Która z kobiet jeszcze żyje w nieświadomości i nie wie, co to cellulit? Niestety, znamy pomarańczową skórkę aż nadto dobrze, większość z nas poznała ją – dosłownie i w przenośni – na własnej skórze. Na szczęście teraz już nie trzeba godzić się z posiadaniem cellulitu, bo nowoczesny krem na cellulit pomoże ci go pokonać. takie preparaty jak Oligo i inne kremy ujędrniające i wygładzające ciało są naprawdę rewelacyjne. Dowiedz się, jak je stosować, by pomarańczowa skórka już nigdy więcej nie zaprzątała twoich myśli i nei stresowała cię podczas zakupów kostiumu kąpielowego.

Czym jest cellulit? Cellulit to zgrubienia, fałdki i guzki w obrębie tkanki tłuszczowej. W zależności od tego, z jakim typem cellulitu mamy do czynienia nierówności te są widoczne w mniejszym lub większym stopniu. Jednak dla kobiet cellulit to zawsze problem, bo przecież każda z nas marzy o tym, by mieć jędrne i idealnie gładkie ciało, a pomarańczowa skórka przeszkadza nam w osiągnięciu tego efektu. Na szczęście można ją pokonać. jak? Jesli chcesz poznać najlepsze sposoby na cellulit koniecznie czytaj dalej!

Skąd się bierze cellulit?

Przyczyny cellulitu są bardzo złożone. Przykrą wiadomością dla kobiet jest z pewnością to, że nie na wszystkie te przyczyny mamy wpływ, a niektóre z nich są ściśle związane z faktem bycia kobieta. To nie przypadek, że mężczyźni niemal nigdy nie mają cellulitu. Podstawową przyczyną powstawania pomarańczowej skórki jest bowiem kobieca gospodarka hormonalna, a konkretnie kobiece hormony czyli estrogeny. To one sprawiają, że już od okresu dojrzewania mamy więcej tkaniu tłuszczowej niż chłopcy i jest ona dość mocno skoncentrowana w dolnych partiach ciała, gdzie tworzy zapasy na czas ciąży i karmienia. Poza tym estrogeny często zaburzają procesy detoksykacji organizmu poprzez krążenie limfy, co też sprzyja powstawaniu stanów zapalnych w obrębie tkanki tłuszczowej, czego efektem są nierówności widoczne na skórze jako cellulit. Poza tym na powstawanie cellulitu wpływa też jednak nasz tryb życia. Oczywiście kobiety szczupłe też mają problem z cellulitem, ale nadwaga i otyłość niemal zawsze idą z nim w parze. Najlepszą metodą na cellulit jest też aktywność fizyczna, bo siedzący tryb życia nawet u szczupłych kobiet w krótkim czasie sprawi, że ciało przestanie być gładkie i jędrne, a pojawi się na nim skórka pomarańczowa.

Jak skutecznie pozbyć sie cellulitu?

Jesli chcesz się pozbyć cellulitu to nawet najlepszy krem na cellulit taki jak Oligo sam nei wystarczy. Przede wszystkim musi pamiętać o tym, by prowadzić zmiany na lepsze w swojej diecie i trybie życia. Zrezygnuj z najbardziej kalorycznych potraw, odstaw alkohol i zmniejsz ilość wypijanej kawy, bo kofeina sprzyja powstawaniu cellulitu. Poza tym powinnaś pić dużo niegazowanej wody mineralnej, zieloną herbatę i naturalne soki warzywne. Bardzo ważna jest też aktywność fizyczna. Ćwiczenia na cellulit podnoszą efektywność używania różnego rodzaju kremów przeciwko pomarańczowej skórce, pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz wymodelować sylwetkę tak, by była zgrabna i szczupła. Działają także ujędrniająco na ciało.

Dobre kremy na cellulit

Oligo.DX jest jednym z najlepszych na naszym rynku preparatem na popularny problem cellulitu. Ten środek odznacza się jednak od innych niezwykłą szybkością w jaką przychodzi z pomocą. Już po siedmiu dniach, niektóre kobiety są w stanie zauważyć znaczną różnicę. Ponadto, w wielu badaniach dowiedziono, że preparat jest całkowicie bezpieczny i w stu procentach skuteczny. Wszystko to dzięki niesamowitym składnikom i substancjom aktywnym. Te natomiast są przenoszone w głąb skóry w bardzo prosty, jednak wyjątkowo zaawansowany sposób, a mianowicie: technologię nanosomową. Ta technologia powoduje, że na niewielkich cząsteczkach nazywanych nanosomami, przenoszone są substancje aktywne w głąb skóry. W ten sposób wyjątkowo szybko reagują i niszczą problemy cellulitu wewnątrz. Głównym działaniem Oligo.DX jest rozbijanie cząsteczek tłuszczu, co przyspiesza mikro-cyrkulację, a to następnie usuwa szybciej płyny z organizmu. Z płynami często wiążą się najróżniejsze toksyny, które również są szybko usuwane.

Revitol Cellulite to światowy bestseller, który śmiało można określić mianem produktu kultowego. Jest on stworzony specjalnie po to, by likwidować cellulit na nogach, udach i pośladkach, a wiec tam, gdzie pomarańczowa skórka jest najczęściej zlokalizowana. Revitol Cellulite to krem, który wręcz zachwyca swoją skutecznością, a przy tym zawiera wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu jest łagodny i absolutnie bezpieczny dla skóry, nie wywołuje alergii, ani żadnych podrażnień. Jest też bardzo przyjemny w stosowaniu, bo nie ma nieprzyjemnego zapachu, ani nie pozostawia na skórze lepkiej i tłustej warstwy preparatu. Revitol Cellulite najlepsze efekty daje, gdy po jego aplikacji wykonasz jeszcze masaż antycellulitowy ręcznie lub przy użyciu urządzenia masującego.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *