Nuxe tonific minceur żel – kolejny krem przeciwcellulitowy na bazie kofeiny

Producent Nuxe jako kolejny dołączył do grona marek proponujących skuteczne rozwiązanie na cellulit powstałe w oparciu o udowodnioną już wielokrotnie moc kofeiny. Nuxe tonific minceur żel gwarantuje optymalny efekt przeciwcellulitowy. Dzięki zawartości kofeiny działa stymulująco na tłuszcz, zapewniając jego spalanie oraz za sprawą wyciągu z ziaren Jangli jeszcze bardziej wygładza powierzchnię skóry.

Jungli to roślina rosnąca w Indiach, wykorzystywana od wieków w medycynie ludowej. Znana jest jako dość drogi, ekskluzywny produkt, który rozbija zgromadzone pod skórą złogi tłuszczu. Z kolei wyciągi z żywicy indyjskiego drzewa Guggul wpływają na usuwanie tłuszczu zgromadzonego w komórkach tłuszczowych. Nie można by było mówić o działaniu profilaktycznym żelu, gdyby nie wyciąg z peruwiańskiej liany (vilcacora), który ogranicza powstawanie nowych komórek tłuszczowych. Tonizująco na skórę działają natomiast wyciągi z roślin amazońskich.

Jakimi efektami chwali się producent?

Producent zapewnia, że ten lekki w konsystencji żel może zmniejszyć obwód uda nawet o 5 cm. Jak działa na cellulit? Testy konsumenckie wskazują, że pomarańczowa skórka została zmniejszona u 79% osób, 86% osób z kolei zauważyło mniejszą „gąbczastość” skóry, 84% kobiet zwróciło uwagę na wyraźnie ładniejszy wygląd skóry, który uzyskano za pośrednictwem żelu.

Jak stosuje się żel?
Kosmetyk należy nakładać dwa razy dziennie – rano oraz wieczorem, delikatnie masując skórę od dołu do góry ze szczególnym uwzględnieniem trudnych w utrzymaniu w jędrności miejsc – ud, pośladków, brzucha, bioder. W takiej formie używać kosmetyku przez miesiąc. Następnie dla podtrzymania efektu kilka razy w ciągu roku. Na marginesie warto zauważyć, że kosmetyk szybko się wchłania i ma przyjemny zapach.
Producent zaleca stosowanie kosmetyku połączyć ze zbilansowaną dietą, wypijaniem do dwóch litrów wody dziennie. Ważny jest również aktywny styl życia, optymalnie – zdecydowanie się na systematyczne uprawianie sportu.

Jaki jest skład kosmetyku?

czysta, naturalna kofeina (pozyskiwana z zielonej kawy) + nasiona Jangli 7%, wyciąg z vilcacory (peruwiańska liana) 3%, wyciągi z roślin amazońskich  1,5%, ekstrakt z żywicy drzewa Guggul 1%, olejki eteryczne

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *