Nonacne – pogromca pryszczy?

Powiem tak – nie wierzę w suplementy diety. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że preparat w formie tabletek, który można otrzymać bez recepty, pomaga w walce z problemami. Długo też nie byłam przekonana do stosowania środków na trądzik opartych na składnikach roślinnych. Miałam wrażenie, że skuteczne mogą być tylko silne leki, które jednocześnie mają długą listę skutków ubocznych. Coś za coś – myślałam. Ku mojemu zdziwieniu jest zupełnie inaczej.

SONY DSC

Moje sceptyczne podejście nie było zasadne. Przekonałam się o tym, gdy wypróbowałam rok temu Nonacne. Wystarczyły trzy opakowanie, by stan mojej skóry znacznie się poprawił. Po kilku miesiącach stosowania odstawiłam preparat. Do dzisiaj moja skóra jest wyraźnie gładsza, a niewielkie zmiany, które czasami wyskakują łatwo mogę złagodzić domowymi sposobami.

SONY DSC

To sprawiło, że Nonacne zajmuje pierwsze miejsce w moim rankingu środków na trądzik. Nic dziwnego, po prześledzeniu wielu tabletek, maści, kremów, przekonałam się, że w żadnym, ale to absolutnie żadnym specyfiku nie znajdę tak ciekawych składników, jak w Nonacne. Zresztą sami zobaczcie.

SONY DSC

 • Koniczyna czerwona – zioło, które stosowane jest w leczeniu przewlekłych, trudnych chorób skóry. Izoflawony zawarte w koniczynie czerwonej mają korzystny wpływ na układ hormonalny, którego nie do końca prawidłowe działanie często odpowiada za wystąpienie na skórze zmian. Poza tym te same substancje mają korzystny wpływ na stan włosów i paznokci. Spowalniają starzenie się skóry, zwiększają jej grubość i wzmacniają włókna kolagenowe.
 • Sarsaparilla – to substancja pozyskiwana z korzeni roślin należących do kolcorośli, zawiera fitosterole, które są stosowane przy okazji wielu dolegliwości. Pomaga w usuwaniu z organizmu toksyn, wspomaga krążenie krwi. Jest bogata w witaminy C, D, B, A, jod, cynk, miedź, żelazo, mangan, siarkę, itd.
 • Ekstrakt z pestek winogron – zawiera wysoką ilość flawonoidów, stanowi źródło ważnych dla funkcjonowania skóry przeciwutleniaczy. Skutecznie wzmacnia skórę i poprawia w niej mikrokrążenie. Wykazuje miejscowe działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Przyspiesza gojenie się drobnych ran, wspomaga proces odnowy skóry.
 • Liść pokrzywy – wykazuje działanie przeciwbakteryjne, odkażające. Pokrzywa ma bogaty skład: zawiera wiele cennych witamin, soli mineralnych i mikroelementów.  Wspomaga usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii.
 • Witamina C – najnowsze badania potwierdzają, że witamina C usuwa przebarwienia, stymuluje produkcję kolagenu, przyspiesza gojenie się ran, jest z sukcesami wykorzystywana w leczeniu trądziku
 • Witamina E – witamina E jest nazywana witaminą młodości. Skutecznie walczy z wolnymi rodnikami, które przyspieszają starzenie się skóry.
 • Witamina B5 – niedobory witaminy B5 objawiają się zmianami skórnymi, złym gojeniem się ran, zakażeniami, nadkażeniami.
 • Witamina B6 – niedobór witaminy B6 sprzyja powstawaniu stanów zapalnych.
 • Cynk – składnik ten od wieków jest wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym. Jest uznawany za minerał piękna. Reguluje gospodarkę hormonalną i produkcję łoju w skórze.
 • Likopen – to kolejny prawdziwy pogromca pryszczy. Znany głównie jako substancja przeciwdziałająca nowotworom należąca do grupy karotenoidów.
 • Liść pokrzywy – stosowany w medycynie naturalnej przy leczeniu schorzeń skóry takich jak trądzik. Wspomaga równowagę hormonalną, dzięki czemu może zapobiegać nawrotom trądzika.
 • Witamina C – silny przeciwutleniacz, powszechnie stosowany w kuracjach anty-trądzikowych (w szczególności u osób dorosłych).

Skład jak widzicie jest w 100% naturalny i bezpieczny.

SONY DSC

Preparat dostępny jest w formie dość dużych, ale łatwych w połknięciu tabletek. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek.

SONY DSC

Nonacne możecie kupić tutaj. Często dostępne są rabaty. Polecam!

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *