Naturalna walka z cellulitem- zestaw Korres

Zestaw Korres, składający się z kremu-żelu oraz peelingującego mydełka glicerynowego, przeżył swój debiut w marcu 2010 roku. Skuteczność produktów do zwalczania cellulitu oparto o takie składniki, jak kofeina, wyciąg z czarnej herbaty, guarana oraz werbena. Cena zestawu niezmiennie od marca jest równa 199 złotym.

Co zawiera?
Zestaw kosmetyków składa się z kremu-żelu, który swoim starannie dobranym składem jest w stanie precyzyjnie regulować cykle lipogenezy, czyli proces polegający na tworzeniu tkanki tłuszczowej oraz następnie jej spalaniu. Krem działa również profilaktycznie.

Dzięki zawartości kofeiny, werbeny oraz wyciągu z czarnej herbaty nie pozwala na nadmierne gromadzenie się tłuszczu. Preparat zmniejsza również nierówności skóry i poprawia tak ważne w kontekście walki z „pomarańczową skórką” mikrokrążenie. Taki sposób oddziaływania jest możliwy za sprawą, między innymi, wyciągu z bluszczu i ruszczyka kolczastego.

Jednak, by aktywne substancje zgromadzone w kremie-żelu mogły zacząć działać, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie skóry. Takie zadanie powierzył producent glicerynowemu mydełku peelingującemu, które wyrównuje powierzchnię skóry, pozbywa się z niej martwych komórek oraz stanowi bogate źródło kofeiny, które zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej, a w której wysoką skuteczność w walce z cellulitem już chyba nikt nie wątpi.

Trochę o marce
Korres to znana grecka marka kosmetyków naturalnych, która w swoim obecnym kształcie funkcjonuje od 1996 roku. Jej historia wiąże się z działalnością pierwszych ateńskich aptek homeopatycznych. Bogata wiedza producenta kosmetyków wywodzi się z 4000 receptur w większości ziołowych preparatów homeopatycznych. Marka za swój cel stawia proponowanie nowych w kosmetyków, tworzonych na podstawie nowoczesnych technologii, których skuteczność nie będzie się łączyć z chemicznym, trudnym do zaakceptowania składem.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *