Masażer cellulit

Nie ma znaczenia, czy cellulit pojawił się na Twoich udach w okresie dojrzewania, czy w trakcie ciąży, możesz z nim skutecznie walczyć. Jedną z zawsze dobrze ocenianych metod będzie używanie masażerów, które w sposób mechaniczny rozbijają złogi tłuszczu, wyrównując powierzchnię skóry. W połączeniu z kompleksowo opracowanym składem kosmetyków można uzyskać satysfakcjonujący efekt – zwłaszcza wtedy, kiedy pomarańczowa skórka nie jest jeszcze taka rozległa. Na ostatnie stadia cellulitu niestety niewiele metod jest w stanie pomóc.

Nietanie, ale się opłaca…

Masażer to wydatek nie najtańszy, jednak taki wybór się opłaca. Przynajmniej taka jest powszechna opinia o masażerach. Ich używanie pozwala zastąpić nieśmiertelną szorstką rękawicę oraz mechaniczne masowanie ciała.
Oczywiście masażer jest mniej skuteczny niż systematyczne wizyty u profesjonalnego masażysty. Mimo to warto z niego skorzystać, bo ma tę zaletę nad profesjonalnym masażem wykonanym w salonie – jest zawsze pod ręką. Z zalet takiego rozwiązania można korzystać zawsze i wszędzie. Nie trzeba wychodzić nawet z domu. Z tego powodu masażer to urządzenie, które jest tańsze niż każda inna opcja masowania obszarów z cellulitem.
Jak działają masażery na cellulit? Przede wszystkim aktywizują one krążenie, dzięki temu pozwalają usunąć z organizmu zbędne toksyny. Na skutek masażera, przynajmniej w teorii, skóra zostaje ujędrniona, sprężysta oraz odzyskuje gładkość. Najpopularniejsze są masażery wykorzystujące próżnię, dzięki czemu udaje się im dostać do głębokich warstw skóry. Takie masażery usuwają toksyny oraz nadmiar zgromadzonej wody, dzięki czemu można pozbyć się obrzęków.

Co wybrać?

Gdy masować chcesz się systematycznie (a tak masować się trzeba, by cellulit zniknął) i masz rozległą pomarańczową skórkę, wybierz masażer elektryczny. Na masowanie manualne może nie starczyć Ci siły oraz ochoty.
Wybierz produkt lekki i wygodny w obsłudze.
Po uruchomieniu masażera i przystawienia do skóry, powierzchnia ud powinna być lekko zaróżowiona, czasami podczas urządzenia masażera możesz poczuć lekkie mrowienie.
Masz do wyboru co najmniej kilka rodzajów masażerów. Masażer ultradźwiękowy, który wytwarza fale ultradźwiękowe o częstotliwości 3Mhz. Takie masażery są wykorzystywane w kilku miejscach: salonach kosmetycznych, gabinetach rehabilitacyjnych. Masażer taki wykorzystywany systematycznie może szybko wygładzić i ujędrnić powierzchnię skóry.
Możesz użyć również innej metody masowania, na przykład baniek chińskich, które jednak przystosowane są do stosowania manualnego. Używa się ich poprzez nakładanie na skórę i zasysanie skóry, w konsekwencji czego powstaje próżnia.
Masażer elektroniczny to lepszy wybór niż masażer manualny, który jest wygodniejszy w stosowaniu i może być systematycznie używany bez trudnego w zniesieniu uczucia dyskomfortu.
Masażery mogą być zasilane akumulatorowo lub za pośrednictwem przewodu. Najlepsze są takie, które wykorzystują dwa te rozwiązania, dzięki czemu w razie potrzeby można korzystać z każdego z osobna.

Kontrowersje a masażery
Na forach internetowych, oprócz licznych wypowiedzi pochwalających stosowanie masażerów, znajduje się również wiele negatywnych opinii na ten temat. Wiele osób dzieli się swoimi spostrzeżeniami, narzekając na to, że na skutek działania masażera zmiany na skórze się utrwaliły, zamiast zniknąć czy chociaż zostać zredukowane. Co zatem warto robić: kupować, czy nie kupować? Ja osobiście zamiast masażera, wybrałabym urządzenie wykorzystujące moc lasera.  Laser ma udowodnione działanie. Dzięki niemu można uzyskać efekt gładkiej skóry może nie od razu, ale dzięki systematycznemu używaniu efekt jest zadowalający.

Laser na cellulit

Rio Anti Cellulit Laser to urządzenie, które stosuje się na skórę z pomarańczową skórką. W skład wspomnianego zestawu wchodzi urządzenie emitujące laser oraz serum kofeinowe. Wygodna maszyna może być stosowana jedynie przez dziesięć minut dziennie. Tyle minut wystarczy, by metabolizm komórkowy znacznie przyspieszył, a skóra w naturalny sposób została zregenerowana.  Szybkie namierzenie i zredukowanie tkanki tłuszczowej pozwala osiągnąć szybki rezultat wyrównania powierzchni skóry. Jednak by móc się cieszyć naprawdę gładką skórą, należy już na wstępie nastawić się na systematyczne działanie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *