Lipomassage (lipomasaż), Endermologia na cellulit

Lipomassage wykonywany jest metodą Endermologie. Technika walki z cellulitem i modelowania sylwetki jest w 100% naturalna i nieinwazyjna.
Metoda Endermologie jest to masaż z użyciem podciśnienia. Oddziałuje na skórę i tkankę podskórną. Głowica masująca ciało posiada niezależne, napędzane rolki poruszające się z prędkością i w różnych kierunkach. W połączeniu z odpowiednio dozowanym podciśnieniem, rozmasowują, kształtują fałdę skórną.

Co dzieje się z ciałem podczas zabiegu?
W momencie wykonywania zabiegu nasze komórki tłuszczowe rozpoczynają proces rozkładu, magazynowanie tłuszczu jest zatrzymane, nierówności skóry wygładzone a wymiana płynów ustrojowych przyśpieszona. Podczas masażu mechanicznego rozpoczyna się stymulacja fibroblastów, struktury włókien kolagenu i elastyny wzmacniają się. Zwiększa się elastyczność i napięcie skóry.

Endermologia jest skutecznym zabiegiem z punktu widzenia estetycznego jak i fizjologicznego. Zabieg pozwala na pozbycie się wszelkich otłuszczeń odpornych na gimnastykę i dietę. Pomaga zredukować cellulit, zmniejsza ilość zatrzymywanej w organizmie wody, przywraca prawidłowy metabolizm, poprawia krążenie krwi i limfy, stymuluje unaczynienie.

Każdy seans Endermologia trwa około 45minut. Pacjent musi zakupić specjalny kombinezon, który ubiera przed zabiegiem. Głowica sprzętu nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem pacjenta. Dla uzyskania pożądanego efektu zalecane jest wykonanie od 10 do 20 zabiegów. Takowe można wykonywać na całe ciało bądź tylko na poszczególne, problematyczne partie. Seria zabiegów musi być przeprowadzona z rozmysłem. Początkowo należy wykonywać 2 zabiegi tygodniowo, a następnie podtrzymywać uzyskany efekt korzystając z endermologii przynajmniej raz w miesiącu.
Podczas korzystania z zabiegów endermologii należy wypijać 2,5 litra płynów dziennie. Najlepiej niegazowanej wody mineralnej. Pomaga to otrzymać optymalny efekt drenujący. Odpowiednio dobrana dieta oraz aktywność ruchowa pozwolą na uzyskanie widocznych, szybkich i zarazem długotrwałych efektów.

Ile to kosztuje?
Zabieg enderemologii kosztuje około 120zł. Przeprowadzenie serii (minimum 10 zabiegów) najczęściej premiowane jest rabatem kwotowym i otrzymaniem stroju zabiegowego gratis.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *