Lierac Centimetric gel – doskonały żel na cellulit i rozstępy?

Lierac Centimetric gel to dość drogi produkt. Za 150 mililitrowe opakowanie trzeba zapłacić około 70 złotych. Dość wysoka cena i mała grupa osób, która była skłonna podzielić się opiniami na temat tego produktów po jego zastosowaniu może odstraszać, ale czy słusznie?

Dla kogo?
Preparat jest przeznaczony dla kobiet mających problem z cellulitem oraz rozstępami w różnych okresach życia: w trakcie dojrzewania, podczas ciąży, przy stosowania antykoncepcji hormonalnej oraz podczas innych okresów wahania hormonów.  Według zapewnień producenta, jest to pierwszy kosmetyk na rynku, który powstał z myślą o kobietach, na których skórze pojawiają się rozstępy i cellulit z powodu zmian hormonalnych. Pierwsze znaczące efekty? Po dwóch miesiącu stosowania!

Jaki jest ten żel?
Żel ma bardzo przyjemny zapach (porównywany do zapachu gumy balonowej dla dzieci) i różową delikatną konsystencję. Skóra po nim pozostaje napięta i jędrna. Po systematycznym stosowaniu można zauważyć ubytek centymetrów w udach, czy też na biodrach.

Sposób użycia
Preparat najlepiej stosować dwa razy dziennie. Najlepiej po kąpieli. Dobrze jego wmasowywanie połączyć z masażem, jednak nie jest to konieczne. Należy go stosować co najmniej przez miesiąc, by zauważyć mniejszy cellulit i przynajmniej przez trzy miesiące, by zmniejszyły się rozstępy.

Skład

  • Kofeina – wzbogacona w wyciąg z hibiskusa aktywnie działa na komórki tłuszczowe, wspomagając ich rozpad,
  • Wyciąg z czerwonej algi – zmniejsza predyspozycje komórek do gromadzenia tłuszczu,
  • Bluszcz, skrzyp i przywrotnik – pomaga zredukować rozstępy oraz przeciwdziała ich ponownemu pojawieniu.
  • Wyciąg z kasztana indyjskiego – wysmukla sylwetkę i ma działanie drenujące.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *