Koncentrat na cellulit – tego jeszcze nie było!

Marka Nuxe jest producentem naturalnych kosmetyków, doskonale nadających się dla potrzeb skóry wrażliwej. Wśród oferowanych przez nią produktów jest, między innymi, koncentrat antycellulitowy: Tonific Minceur, który rozprowadzany na skórze ma konsystencję kremu-żelu. Swoje działanie opiera na stosowanym w medycynie indyjskiej wyciągu z ziaren Jangli, który skutecznie wzmacnia działanie docenianej w walce z cellulitem kofeiny.

Co uzyskamy?
Krem-żel na cellulit ma przede wszystkim działanie wyszczuplające, antycellulitowe. Dzięki zawartości kofeiny, dodatkowo wspomaganej przez wyciąg z ziarna Jangli spalanie tłuszczu odbywa się wyjątkowo sprawnie. Jednak to nie wszystko. Działanie preparatu zostało dodatkowo wzmocnione przez wyciąg z peruwiańskiej Liany, który nie pozwala na powstanie w narażonych na pomarańczową skórę kolejnych złogów tłuszczu.

Skuteczność
Producent Tonific Minceur chwali się następującą skutecznością: po miesiącu poprawę wyglądu skóry potwierdziło 79% kobiet, które zauważyły zmniejszenie cellulitu, 86% uznało, że gąbczastość ich skóry jest dużo mniejsza. O znacznej poprawie wyglądu mogło mówić 84% pań.

Skład preparatu

Krem-żel na cellulit to kosmetyk, który zawiera w swoim składzie następujące substancje czynne: naturalną kofeinę, nasiona Jangli 7%, wyciąg z peruwiańskiej lniany – vilcacory, wyciąg z roślin amazońskich (Mourea fluviatilis, Mimoza brazylijska oraz z bambusa), 1% ekstraktu z żywicy drzewa Guggul, olejki eteryczne.

Sposób użycia

Najlepiej używać w formie intensywnej terapii w ciągu miesiąca oraz co jakiś czas dla podtrzymania efektów. Krem-żel należy nakładać na miejsca z cellulitem, jednocześnie masując od dołu ku górze. Najlepsze efekty daje aplikacja kosmetyku wraz z delikatnym masażem.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *