Kolagen Naturalny Inventia – odkrycie w świecie preparatów na cellulit

Ostatnie miesiące w wielu kręgach minęły na zachwycie nad nowoczesnym i całkiem nietypowym preparatem na cellulit – Kolagen Naturalny Inventia – Silver 100 ml
Nowa Formuła Q 5-26. Produkt to unikalny sposób na wzmacnianie struktury skóry oraz regenerację jej poszczególnych warstw. Kolagen naturalny jest nam w stanie zaoferować dużo więcej – według jego producenta, pozwala odwrócić zachodzące w skórze zmiany.

Źródło mocy
Kolagen naturalny Inventia to nic innego jak czysty kolagen o identycznej budowie jak u człowieka. Dostarczany z zewnątrz stanowi budulec, który pomaga naturalnym komórkom zregenerować się i wytworzyć nową, bardzo trwałą strukturę. Jego bogaty skład pozwala ujędrnić, dodać sprężystości oraz znacząco wygładzić powierzchnię skóry. Produkt został przygotowany przez Inventia Polish Technologies.

Starzejemy się szybciej niż myślimy

Występowanie wielu problemów skórnych wiąże się z wiekiem. Skóra, która starzeje się, ma coraz mniejsze możliwości do regeneracji się. Czymś naturalnym stają się zmarszczki, cellulit, rozstępy, matowe włosy, bardziej kruche paznokcie. Nieuniknione zmiany następują już po skończeniu 25 roku życia. Wraz z ćwierćwieczem komórki skóry produkują mniej kolagenu, szybciej tracą wilgoć, stają się bardziej wiotkie i podatne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Komórki szybciej obumierają. Opisany proces starzenia całe szczęście można spowolnić.

Kolagen – białko, które regeneruje
Kolagen to białko odpowiedzialne za proces regeneracji skóry. Przez wielu uważane jest za najważniejszy rodzaj białka występujący w organizmie człowieka – stanowi bowiem aż 70% całkowitej masy białkowej skóry.
Skąd śmiałe twierdzenie, że kolagen może pomóc w walce z cellulitem? Mianowicie stąd, że produkt ten w przypadku 95% osób, które go stosowało, pozwolił zauważyć znaczące efekty w zakresie napięcia i wygładzenia skóry.
Preparat pokrywa skórę filmem ochronnym, który pozwala skutecznie chronić wewnętrzne warstwy przed utratą wilgoci. Dostarcza do wnętrza skóry kolagenu – komórek, które wnikają między komórki skóry, wtapiając się w nie. Umożliwia tym samym pobudzenie ich funkcjonowania i pozytywnego wpłynięcia na ich jędrność. Dzięki temu komórki są w stanie szybko i efektywnie produkować kolagen, którego produkcja wcześniej – przed użyciem preparatu, była zmniejszona.

Pełne bezpieczeństwo
Preparat z kolagenem naturalnym jest w 100% bezpieczny w stosowaniu. Nie uczula, nie podrażnia oraz nie uzależnia od siebie skóry. Jego stosowanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych, dzięki czemu może być polecane niemal każdemu. Przeciwwskazaniami są: dieta niskobiałkowa w ciężkich chorobach nerek, chemioterapia, radioterapia oraz choroby kolagenozowe.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *