Joanna – tania terapia na cellulit, ale czy skuteczna?

Joanna to polska firma kosmetyczna istniejąca na rynku już od 25 lat. Oferuje dobrej jakości kosmetyki w niskiej cenie. Szeroka dostępność produktów – zaczynając od małych osiedlowych sklepów, przez duże supermarkety, a kończąc na aukcjach online oraz sklepach w internecie ułatwia zakup doskonałych produktów w dobrej cenie. W ofercie tego znanego producenta pojawiły się również kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry z cellulitem.

Joanna to kosmetyki do włosów i ciała
Oferta producenta jest ciągle rozbudowywana. Producent chwali się, że wszystkie oferowane przez niego kosmetyki są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w branży kosmetycznej, mają wysokiej jakości receptury, są kontrolowane pod względem jakości i mają przebadany skład pod względem dermatologicznym. Działanie kosmetyków jest potwierdzone przez testy laboratoryjne oraz konsumenckie.

Co na cellulit?

Joanna to producent, który przygotował tylko jeden produkt  dedykowany osobom mającym problemy z cellulitem: peelingi.

  • peeling na cellulit do ciała gruboziarnisty: kosztuje około 6 złotych i pachnie pięknie wanilią. Jest to produkt, który doskonale wygładza i odświeża ciało. W składzie ma ekstrakt z imbiru oraz kompleks o działaniu antycellulitowym, substancje, które doskonale wpływają na wygląd skóry. Już jedno użycie preparatu pozwala skutecznie usunąć martwe komórki z powierzchni skóry oraz dogłębnie ją oczyścić. Po użyciu peelingu kosmetyki pielęgnacyjne znacznie łatwiej się wchłaniają. Kosmetyk sam w sobie nie wyleczy nam cellulitu. Jedynie pozwoli uzyskać bardziej jędrną, gładką, oczyszczoną skórę oraz zapewni swego rodzaju bazę do działania innych kosmetyków na cellulit.
  • peeling na cellulit do ciała kawa – daje podobny efekt, co preparat powyżej, ale pachnie pięknie kawą. Produkt idealny dla miłośniczek kawy 🙂
  • peeling na cellulit gorzka pomarańcza – w tym wypadku producent postawił na zapach gorzkiej pomarańczy. Kosmetyk podobnie, jak dwa produkty powyżej, został zamknięty w opakowaniu o pojemności 100 ml.

Póki co peelingi to jedyny produkty, jakie zapewnia Joanna z kategorii antycellulitowej. Być może w przyszłości będzie można liczyć na coś więcej… Jeśli natomiast rozważamy, zastanawiając się, czy kupić peeling, odpowiedź wydaje się prosta: można to zrobić. Produkt jest tani i niezależnie od rodzaju, ładnie i intensywnie pachnie. Trudno jednak spodziewać się po nim cudów…

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *