Jak zamaskować trądzik? Najlepsze makijaże na trądzik! Video!

Gdy masz trądzik, potrzebujesz specjalnego makijażu. Przeciętne metody nakładania make upu w tym przypadku zwyczajnie się nie sprawdzą, drogeryjne podkłady i pudry najpewniej będą zbyt słabe, by ukryć blizny, nierówności i przebarwienia.

Nie ma sensu jednak załamywać rąk. Nawet w sytuacji, kiedy Twoja skóra naprawdę nie wygląda dobrze. Poniższe pliki video udowadniają, że można zrobić naprawdę wiele, by poprawić swój wygląd, nawet w przypadku bardzo ciężkiego trądziku. Poklikaj, a na pewno odzyskasz nadzieję. Podeślij tam, gdzie trzeba.

Zbyt wiele osób wstydzi się swojego wyglądu, chowa w domu, ma obniżone poczucie wartości z powodu trądziku i stanu swojej skóry. Te poniższe pliki, bardzo odważne prezentację, łączy jedno – chęć pomocy. I naprawdę to miłe, że osoby, które nauczyły się masować trądzik, dzielą się cenną wiedzą z innymi osobami.

Podstawowe zasady makijażu antytrądzikowego

Carly boryka się z trądzikiem. Jej skóra nie wygląda za dobrze…Jednak jako niezależna wizażystka dzieli się opiniami, jak ukryć zmiany pod makijażem. Trzeb przyznać, że uzyskuje świetne efekty!

Makijaż ukrywający trądzik w ciepły i wilgotny dzień

Wykonanie makijażu zakrywającego trądzik, który utrzyma się w gorący, wilgotny dzień to spore wyzwanie. Czy da się to zrobić? Obejrzyjcie!

Pryszcze, zmiany ropne, zaskórniki, trądzik torbielowaty, świecenie skóry

To chyba jedno z bardziej znanych video poświęconych maskowaniu trądziku. Pełne emocji…Naprawdę niesamowite…

Makijaż antytrądzikowy

Makijaż ukrywający blizny, przebarwienia

Wizażystka Stephanie Lange wspomina, że zmagała się z trądzikiem jako nastolatka. Popełniła wiele błędów, które sprawiały, że jej trądzik wyglądał jeszcze gorzej niż przed „zabiegami”. Teraz dzieli się metodami, które pozwalają ukryć zmiany, a nie pogarszają kondycji skóry.

Jak poprawić wygląd skóry z trądzikiem w kilka chwil?

Melanie Murphy wspomina, że jej skóra stanowiła dla niej źródło kompleksów. Nigdy nie mogła być pewna, co przyniesie kolejny dzień i jak będzie wyglądać. Nadal zmaga się z bliznami i okazjonalnie pojawiającymi się wypryskami. Na szczęście opracowała technikę trzech kroków, dzięki którym zawsze wygląda świetnie.

29 komentarzy

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *