Iggye Azalea rezygnuje z Twittera z powodu komentarzy na temat jej cellulitu?

Fani Iggye Azalea zadrżeli, ich ulubiona piosenkarka ogłosiła, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Decyzję ogłosiła po pewnym zdarzeniu, kiedy paparazzi skomentowali niepochlebnie jej wygląd.

Wszystko zaczęło się od zdjęć w bikini, kiedy „Fancy” odpoczywała ze swoim chłopakiem w Los Angeles. Wtedy przeczytała, że co prawda wygląda dobrze, ale cellulit bardzo rzuca się w oczy.
iggy-azalea-revolve-clothing-photos-2014-4
To ją wzburzyło. Napisała: „właśnie wróciłam z wakacji i przeczytałam o swoim cellulicie w internecie”. Dodała: „po prostu chcę mieć spokój. Każdy potrzebuje chwili, by odpocząć. Nie chcę kupować lornetki, by sprawdzać, czy jakiś paparazzi nie ukrywa się w krzakach”.

Zaznaczyła, że internet „to najbrzydsze odbicie człowieka, jakie znamy”. Jej narzeczony widząc, jak zdenerwowała ją ta sytuacja, zalecił jej opuszczenie popularnego komunikatora – „on nie chce widzieć, jak wiele zła przynoszą te wszystkie komunikaty, które pojawiły się po naszym odpoczynku na wakacjach. Zamiast być zadowolonym i cieszyć się z wspólnie spędzonego czasu, wróciłam do domu i płakałam”.

 

2 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *