HypoxiTrainer – skuteczny czy nie?

Nową metodą walki z cellulitem jest HypoxiTrainer –specjalna komora, w której umieszcza się dolną część pacjenta, poddając ją działaniu zmieniającego się ciśnienia atmosferycznego. W komorze tej znajduje się urządzenie przypominające rower stacjonarny, w którym przebywa osoba przez około 30-50 minut w celu pozbycia się cellulitu.  To wystarczy, by trzydziestokrotnie przyspieszyć spalanie tłuszczu. Metoda znana jako HypoxyTrainer pozwala  poprawić metabolizm oraz pobudzić krążenie limfy, a to z kolei eliminuje cellulit. Dzięki temu, że urządzenie działa od wewnątrz, jego skuteczność jest jeszcze większa. O uniwersalności jego zastosowania świadczy to, że komora ta działa na dużej powierzchni: od stop poprzez uda i pośladki aż do brzucha.

Hypoxytrainer wskazania
Hypoxytranier to urządzenie polecane do stosowania w celu eliminowania otyłości, ograniczenia rozległości cellulitu oraz do leczenia zespołu zimnych stóp. Niestety nie każdy może poddać się zabiegowi. Przeciwwskazaniami są, między innymi, sączące żylaki i owrzodzenia, ciąża, choroby nowotworowe oraz zapalne.

Dlaczego warto?

Komora pozwoli szybko się odchudzić, wyleczyć cellulit oraz poprawić w sposób naturalny ukrwienie stóp. Duży entuzjazm może wzbudzić fakt, że 30 minut treningu gwarantuje efekt podobny do uzyskiwanego przy 15 godzin klasycznych ćwiczeń.
Warto podkreślić również, że ćwiczenie na tym urządzeniu jest w pełni bezpieczne. Podczas terapii komputer bowiem nadzoruje reakcję organizmu na wysiłek: analizuje temperaturę skóry, rytm serca. Do tych wartości dostosowuje poziom emisji fal radiowych. Wystarczy, by te parametry zbyt podniosły się lub spadły, by urządzenie w sposób automatyczny dostosowało się do nowych warunków.

Większe ukrwienie i podciśnienie
Podczas terapii HypoxyTrainer uzyskuje się efekt podwyższonego ukrwienia oraz przyspieszenia metabolizmu w podskórnej tkance tłuszczowej. Pierwszy rezultat jest możliwy dzięki efektowi ssącemu, jaki uzyskuje się za sprawą wciągania do zewnętrznych warstw skóry płynów ustrojowych znajdujących się w głębszych tkankach.  Organizm, dzięki większemu ukrwieniu, przyspiesza proces przemiany materii. Do tkanek dostaje się więcej tlenu i substancji odżywczych. Taka aktywizacja gwarantuje jednocześnie, że z komórek zostanie odtransportowana większa ilość produktów przemiany materii – w tym toksyn i tłuszczy.
Mówiąc z kolei o podciśnieniu, warto zauważyć, że w przypadku tego urządzenia stosuje się podciśnienie o wartości spotykanej na wysokości: 2000m nad poziomem morza. Taka wartość jest w pełni bezpieczna. Może jej sprostać każdy dorosły człowiek, nie odczuwając żadnych negatywnych skutków takiego obciążenia. Stosując takie ciśnienie, nie trzeba obawiać się również żadnych skutków ubocznych.

Czy warto?
Wydaje się, że urządzenie Hypoxy Trainer jest godne polecenia, zwłaszcza dlatego, że pozwala usunąć tłuszcz z problematycznych miejsc, z takich, w których przypadku zwykła dieta bywa niewystarczająca. Hypoxy Trainer to komora łącząca dwa przynoszące sukces czynniki: próżnię gwarantującą intensywny dopływ krwi do tkanek oraz skuteczny trening, który zwiększa spalanie zbędnych kwasów tłuszczowych w mięśniach.
Trening, dający tak doskonałe efekty, przebiega niemal bez wysiłku. Dzięki temu, że ciało traci wagę, a trenujący ma wygodnie oparte stopy na pedałach, Hypoxy Trainer zapewnia relaks, podczas którego ma się wrażenie odpoczywania niemal każdej części ciała.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *