Folisin – najlepsze tabletki na męskie łysienie

Gdy włosy stają się cienkie i jest ich coraz mniej, można albo się z tym pogodzić, albo walczyć. Łysienie co prawda uchodzi za dysfunkcję, z którą nie sposób wygrać, ale to nieprawda. To jeden z bardziej szkodliwych mitów, który mimo lat ma się dobrze. Dzisiaj mamy przecież mnóstwo możliwości. Jedne są lepsze, drugie gorsze. Najlepiej stawiać oczywiście na te pierwsze. Bez wątpienia brak działania to najgorszy możliwy scenariusz. Pozbywa nas nadziei na jakąkolwiek poprawę. Tymczasem wybierając dobry specyfik, można nie tylko zatrzymać łysienie, ale również odbudować fryzurę. Takie właśnie perspektywy niesie Folisin dla mężczyzn. Nowość na rynku, która już w kilkanaście dni po premierze zebrała świetne recenzje. Skąd tak gorące przyjęcie?

Dlaczego mężczyzna traci włosy?

Na męską utratę włosów mają wpływ zazwyczaj trzy czynniki – wiek, genetyka oraz zmiany hormonalne. Nie wszystkie muszą jednak współistnieć razem, zdarza się bowiem, że łysienie rozpoczyna się bardzo wcześnie, już po 20 roku życia. I przy tak wczesnym rozpoczęciu procesu trudno mówić o czynniku determinowanym przez wiek.

Ten przykład pokazuje, że najsilniej, w przypadku łysienia męskiego, na postęp wypadania włosów wpływa genetyka. Bliźnięta tracą w taki sam sposób włosy, w tym samym wieku, w takim samym tempie i zgodnie z tym samym wzorcem. Innymi słowy to, co uzyskujemy od rodziców w genotypie determinuje wygląd naszych fryzur po urodzeniu oraz ma wpływ na ich kondycję przez całe życie.

Każdy mężczyzna traci włosy

Utrata włosów wraz ze starzeniem organizmu jest naturalna. Dotyczy wszystkich. Różnice tkwią w intensywności. Niektórzy panowie łysieją nieznacznie (ledwo zauważalnie), inni tracą włosy w bardzo młodym wieku i to niemal całkowicie.

Każdy mężczyzna dotknięty łysieniem androgenowym (najbardziej popularnym) łysieje w podobny sposób, zgodnie z takim samym wzorcem utraty włosów. Jednak szybkość i skala zmian na głowie to kwestia bardzo osobnicza.

Jak mężczyźni tracą włosy?

Mężczyźni tracą włosy wraz z upływem lat. Zazwyczaj odbywa się to zgodnie z charakterystycznym wzorem dotyczącym adrogenowego łysienia.

W okresie dojrzewania u właściwie wszystkich mężczyzn dochodzi do częściowej utraty włosów w okolicy skroni, tworzą się tak zwane zakola. Jedynie 5% mężczyzn zachowuje przednią linię włosów tak, jak młodzi chłopcy.

Następnie kolejnym etapem utraty włosów jest ich nadmierne wypadanie w okolicy szczytu głowy. Cały opisany dotąd proces może przebiegać bardzo powoli. Może też następować bardzo gwałtownie.

Kolejnym etapem utraty włosów jest ich przerzedzanie w centralnej części głowy i połączenie obszaru z mniejszą ilością włosów z tyłu głowy z przednią częścią.

Androgenowe łysienie dotyczy także aż 75% kobiet. Łysienie androgenowe u pań polega na utracie gęstości fryzury zwłaszcza na szczycie głowy, w okolicy przedziałka.

Istnieje wiele metod na łysienie. Jedną ze skuteczniejszych jest Folisin. To kapsułki stworzone z myślą o mężczyznach borykających się z nadmierną utratą włosów. Są skuteczne na różne przyczyny utraty włosów, w tym na najbardziej popularny wzorzec łysienia podyktowany zmianami hormonalnymi.

Czy warto zamówić Folisin? Tak, jeśli jesteś mężczyzną. Produkt pomoże Ci w przypadku zarówno początkowych stadiów utraty włosy, jak i na bardziej zaawansowanym etapie łysienia. Jego głównymi atutami są: skuteczność stosowania, bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych. Te trzy zalety sprawiają, że Folisin nie ma na rynku prawdziwej konkurencji.

Dlaczego Folisin jest skutecznym rozwiązaniem na męskie łysienie?

Folisin to nowe rozwiązanie na męskie łysienie spowodowane zmianami hormonalnymi, prowadzącymi do miniaturyzacji mieszków włosowych i ich utraty na większym obszarze głowy.

Kapsułki wypełnione po brzegi aktywnymi składnikami o udowodnionej skuteczności chronią przed nadmiernym wypadaniem włosów i aktywizują odbudowę fryzury.

Nie ma drugiego produkty na rynku zawierającego takie substancje jak: EVNolMax™, PhosphaMax, AnaGain™ Nu, Selenium SeLECT®, BioPerine®, palma sabałowa, pestki dyni, papryka roczna, witamina A, witamina E, biotyna, cynk, miedź. Producent zadbał o zastosowanie wszystkich tych składników w maksymalnym stężeniu. Postawił na najwyższej jakości formułę, pozbawioną zbędnych wypełniaczy.

Wystarczy napisać, że EVNolMax™ to tokoferole, które wspierają wzrost włosów, AnaGain™ Nu – to jedna z najskuteczniejszych substancji chroniących przed wypadaniem włosów, PhosphaMax – kwas fosfatydowy, który jak wykazały ostatnie badania, jest niezastąpiony na męskie łysienie, palma sabałowa dostarcza cennych kwasów tłuszczowych, do tego zastosowano ważne minerały i witaminy. Wszystko to tworzy najsilniejszą, a przy tym naturalną i w pełni bezpieczną, formułę dostępna na rynku.

Dopiero zaczynasz tracić włosy? Wybierz Folisin! Proces łysienia jest już zaawansowany? Tym bardziej sięgnij po Folisin!

Na tej stronie przeczytasz opinie na temat Folisin!

Tu zamówisz Folisin w najlepszej cenie!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *