Film z cellulitem w tytule

O cellulicie napisano już wiele, ale żeby powstawały o nim filmy? „Jak się pozbyć cellulitu” to nowa propozycja, która wchodzi do kin już za kilka dni.  Film ma być lekką parodią codziennego życia, relacji damsko-męskich oraz kobiecej przyjaźni na miłe popołudnie. Opowiada o przyjaźni kobiecej, którą los wystawia na ciężkie próby. Dwie główne role odgrywają – Dominika Kluźniak i Maja Hirsch.
Pewnego dnia w ekskluzywnym SPA poznają one masażystkę, którą gra Magdalena Boczarska. Od tej chwili trójka kobiet przeżywa szalone przygody. Mottem przyjaciółek staje się prawda, że natrętny facet jest dużo gorszy, a przynajmniej równie kłopotliwy jak cellulit, którego nie sposób pozbyć się wieloma maściami, żelami oraz kremami. Nie pomagają drogie kosmetyki, ani ekskluzywne zabiegi w centrum SPA. Dlaczego? Ponieważ i uparty kochanek i pomarańczowa skórka są bardzo trudne do wyeliminowania.
Takie postawienie sprawy nie stawia jednak mężczyzn na straconej pozycji. Przeciwnie, sugeruje, by do kina wybierać się parami. Nie ma obawy, że po seansie nie wyjdziesz z partnerem za ręce. Będziesz mogła to zrobić bez problemu, ponieważ komedia została tak zaplanowana, że śmieszy, bawi, nie dotykając zbyt wrażliwych strun. Co po niej pozostaje? Myśl, że z cellulitem walczy wiele kobiet na świecie oraz łączący się z tym fakt – nie jesteśmy same. 🙂

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *