Fibre Select – naturalne odchudzanie i lepsze samopoczucie

Nasz organizm jest pod wieloma względami doskonały. Potrafi poradzić sobie z największymi zagrożeniami, stawia czoła cały czas mutującym wirusom i bakteriom. Niestety i on ma pewne ograniczenia. Gdy wróg jest zbyt silny, naturalne mechanizmy obronne są niewystarczające. Doskonałym przykładem są toksyny. Problemem nie jest ich obecność, ale ich nadmiar, który prowadzi do zaburzonej wewnętrznej równowagi i w konsekwencji sprawia, że tyjemy, zaczynamy czuć się gorzej, nasza skóra staje się szara, zmęczona, włosy kruche i skłonne do wypadania. Czy jest na to sposób? Tak, błonnik witalny, który wzmacnia organizm i w doskonale skuteczny sposób walczy z toksynami.

Skąd się biorą toksyny?

Sporo dzisiaj mówi się o toksynach. Jednak mało kto zadaje sobie pytanie, skąd się one tak naprawdę biorą. Okazuje się, że istnieje mnóstwo źródeł toksyn. Podstawowe to wysoko przetworzona żywność, która wygrywa z prostymi posiłkami, przygotowanymi od podstaw w domu. Niestety i te zdrowe produkty nie są wolne od toksyn, bo pochłaniają je z gleby, w której rosną.

Po drugie toksyny wnikają do naszego organizmu z zanieczyszczonym powietrzem. Oczywiście nie musi to być smog, wystarczy obecność mnóstwa samochodów nawet w małych miasteczkach. Ponadto gromadzeniu się toksyn sprzyja stres, szybki tryb życia.

Od toksyn nie sposób uciec. Są one wszędzie. Nasz organizm zdążył się przystosować do ich obecności i wykształcił mechanizmy pozwalające na ich usuwanie – prawidłowo funkcjonujący układ wydalniczy, pory skóry, przez które wydostaje się pot i wraz z nim toksyny. Niestety problemem jest nadmiar toksyn, których organizm nie umie wydalić. I musi jakoś z nimi sobie radzić.

Dlatego ma jedyne wyjście: musi je magazynować. W nieprzypadkowym miejscu, bo w tłuszczu. To właśnie w nim gromadzi to, czego nie może już wydalić, i gdy ma ku temu sposobność, pomału uwalnia zapasy do krwi. W ten sposób jesteśmy cały czas pod wpływem toksyn. A nasze ciała zyskują tłuszcz oporny na możliwość rozbicia i usunięcia.

Innymi słowy jedna negatywna reakcja pociąga za sobą kolejne. Toksyny oddziałują na naszą wagę, samopoczucie, wygląd. Dokonują wielu zmian, reakcja jest łańcuchowa.

Jak szkodą nam toksyny?

Toksyny nie pomagają nam w codziennym życiu. Wręcz przeciwnie:

  • spowalniają metabolizm,
  • sprzyjają tyciu,
  • są przyczyną wzdęć i zaparć,
  • odpowiadają za szarą i zmęczoną skórę,
  • odbierają energię,
  • sprawiają, że szybciej się męczymy, unikamy aktywności fizycznej,
  • zwiększają ochotę na podjadanie,
  • powodują zaburzenie wewnętrznej równowagi.

W jaki sposób można wspomóc organizm w usuwaniu toksyn?

Podstawowy sposób na poprawę funkcjonowania organizmu i pomoc w usuwaniu toksyn to wspieranie naturalnych procesów trawiennych. Doskonałe efekty przynosi przyspieszenie metabolizmu oraz usprawnienie trawienia. W ten sposób można zapomnieć o problemie z zaparciami i wzdęciami i wspomóc nasz układ trawienny i wydalniczy w prawidłowym funkcjonowaniu.

fibre-select-first

Jak to można zrobić?

Zwiększając ilość błonnika w diecie. W najbardziej naturalny sposób efekt uzyskamy podnosząc ilość warzyw w codziennym jadłospisie, przechodząc na takie odżywianie, w którym to właśnie warzywa będą królować na talerzu. Niestety w praktyce to dość trudne. Większość Polaków ma już problem ze stosowaniem się do zasady jedzenia pięciu porcji warzyw każdego dnia, a co dopiero mówić o całkowitym oddaniu pola warzywom.

Dlatego popularność zyskują produkty, które dostarczają spore ilości błonnika, działają jak najskuteczniejsze miotełki pozwalające się pozbyć nadmiaru toksyn. W ten sposób właśnie  korzystnie wpływa na organizm Fibre Select, błonnik witalny, który chciałabym zaprezentować w tym wpisie.

Fibre Select – jak działa i jaki ma skład

Fibre Select to błonnik witalny w proszku do rozpuszczenia w płynie – wodzie, jogurcie, soku. Ma tę przewagę nad innymi produktami, że nie zmienia ani smaku, ani zapachu napoju, dlatego można go spożywać bez negatywnego wpływu na odbiór zmysłów.

Fibre Select dostarcza aż 10 gramów błonnika w jednej dawce. To dość sporo. Trzeba jednak mieć na uwadze, że taka ilość wymusza na nas pewne zmiany, o których pisze również producent. Chodzi o to, by zwiększyć ilość spożywanych płynów, by trawienie mogło odbywać się sprawnie, bez skutków ubocznych.

Produkt jest w pełni naturalny i bezpieczny. Zawiera mieszaninę substancji niedostępną w żadnym innym tego typu środku: mikronizowany błonnik jabłkowy, łupinę nasienną babki jajowatej, mikronizowany błonnik lniany, oligofruktozę z korzenia cykorii, inulinę, guma guar. Tak dobrany skład pozwala wyregulować trawienie, przyspieszyć metabolizm, zmniejszyć łaknienie, skutecznie oczyścić organizm i poprawić samopoczucie.

Fibre Select

Na jakie efekty można liczyć? Na pewno wyraźny przypływ energii, podczas dłuższego stosowania wyregulowania trawienia, koniec z wszystkimi przykrymi aspektami, ponadto poprawia się wygląd skóry, włosów i paznokci. Wszystko w naturalny i w pełni bezpieczny sposób. Obniża się też głód, poprzez zwiększenie objętości bezkalorycznej posiłków w jelitach, błonnik witalny zmniejsza też wchłanianie tłuszczów i węglowodanów (sprzyja zachowaniu szczupłej sylwetki!),

Stosowanie Fibre Select jest proste i przyjemne. Można go dodać właściwie do wszystkiego. Jedyne, o czym należy pamiętać to zwiększenie ilości płynów w diecie. To wszystko!

Fibre Select

Czy polecam ten produkt? Myślę, że warto spróbować. Ma fajny skład, jest prosty w stosowaniu, obiecujące działanie, a do tego zamawiając Fibre Select, nic nie ryzykujemy, dzięki 90 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia.

Jedyny minus? Sugestia do producenta, by oprócz nakrętki i zewnętrznej folii ochronnej pomyślał o zabezpieczeniu folią od środka. Poza tym – nie widzę niedociągnięć. Obiecujący produkt, który zebrał sporo pochlebnych opinii na blogach. Dla mnie super!

A co Wy na to?

22 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *