Femin Plus – pierwsze takie tabletki zwiększające kobiece libido

Problemy z niskim libido są powszechne wśród kobiet. Dotyczą pań w każdym wieku, zarówno w stosunkowo młodych związkach, jak i długoletnich. Nie są tożsame z brakiem chęci na seks, często ochota jest, pogłębiana przez wielkie uczucie do partnera, jednak ciało z różnych powodów nie jest gotowe na odbieranie i dawanie przyjemności. Co wtedy można zrobić? Warto wypróbować naturalne metody na libido oraz tabletki, które usuwają kłopoty stojące na drodze satysfakcjonującego życia intymnego.

Dlaczego nie masz ochoty na seks?

Z kobiecym libido to jest dziwna sprawa. Możesz mieć świetny związek, czułego i troskliwego partnera. Możesz nawet mieć super zdrowie, brak problemów w życiu codziennym, w miarę ustabilizowaną sytuację życiową, a nie odczuwać pożądania lub narzekać, że jest ono bardzo niewielkie, bo pojawia się tylko kilka razy w miesiącu. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele.

Femin Plus

Wystarczy wymienić kilka:

 • zmiany hormonalne – zaburzenia zmniejszające libido, pojawiające się w trakcie stosowania terapii hormonalnych, zażywania tabletek antykoncepcyjnych jak również podczas naturalnych okresów w życiu – w trakcie ciąży czy menopauzy, obniżone libido może towarzyszyć kobiecie w II fazie cyklu,
 • stres – zwłaszcza ten długotrwały, do którego się przyzwyczailiśmy, a który jest sprawcą bóli somatycznych, obniżonego nastroju, wypalenia zawodowego może skutecznie obniżać libido.
 • zmęczenie – długotrwałe przepracowywanie się, nadmiar obowiązków, poczucie osamotnienia podczas pełnienia obowiązków,
 • brak snu – większość z nas wykonuje codzienne czynności kosztem snu. W konsekwencji poświęcamy zbyt mało czasu na nocny wypoczynek. Gdy może dojść do zbliżenia, wybieramy miękką poduszkę niż ramiona ukochanego.
 • przepracowanie – i objawy wypalenia zawodowego, zniechęcenie, mniejsza satysfakcja z osiąganych sukcesów, rozczarowanie dotychczasową pracą,
  depresja i obniżenie nastroju – niskie samopoczucie, rozdrażnienie, brak sił nie sprzyjają pożądaniu.

Twoje ciało nie jest gotowe

Choć mówi się, że seks u kobiet zaczyna się w głowie, to reakcje ciała są równie istotne. Jeśli organizm nie daje odpowiednich informacji zwrotnych, trudno mówić o sukcesie w łóżku.

Konkrety? Kluczowe jest odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych, by możliwa była penetracja oraz optymalne ukrwienie, by zwiększyć wrażliwość kluczowych obszarów na ciele. Tymczasem wiele kobiet narzeka na suchość pochwy. Można co prawda używać specjalnych żeli, ale prawda jest taka, że nie brakuje par, które mają z tym pewien problem. Zdecydowanie wyżej oceniają naturalną wydzielinę niż tę uzyskaną z tubki. Teoretycznie zrozumienie dla sytuacji jest, ale ocena tego działania jest nieco gorsza, stąd w praktyce żele intymne nierzadko nie zdają egzaminu.

Problemem w życiu intymnym są również bóle głowy, nie te wyimaginowane, ale prawdziwe. Nie zawsze ból głowy to wymówka. Nie najlepiej wpływają na samopoczucie również uderzenia gorąca.

Jak Femin Plus wpływa na kobiece libido?

Osławione niebieskie tabletki istnieją na rynku już od kilkudziesięciu lat. Stały się prawdziwym hitem. Nawet nieprzekonani mężczyźni, gdy raz spróbują, zazwyczaj wracają po kolejne opakowanie do lekarza.

Z tabletkami dla kobiet było znacznie gorzej.

Długo trzeba było czekać na kobiecy odpowiednik kapsułek podnoszących libido. Niestety wiele prób stworzenia podobnego środka kończyły się fiaskiem. Czasami nawet udawało się co prawda zaproponować skuteczne tabletki, jednak miały one tak wiele skutków ubocznych, że ich stosowanie było pozbawione sensu.

Od kilkunastu tygodni na polskim rynku dostępne są nowe kapsułki, które mają świetne opinie i polecane są dla kobiet mierzących się z niskim libido. To Femin Plus, które zostały docenione nie tylko za wysoką skuteczność stosowania, ale również za niezwykły, bo w pełni unikalny skład.

Główna zaleta Femin Plus to bezpieczna formuła. Femin Plus wykorzystuje moc l-argininy HCI, ekstraktu z liści damiany, kozieradki pospolity (Fenusterols®), żeń-szenia właściwego, kakaowca (teobrominy), lukrecji gładkiej, korzenia maca, miłorzębu dwuklapowego (ginkgo biloba), cynku, witaminy E, pieprzu czarnego (BioPerine®), witaminy B6, niacyny, folianów i witaminy B12. W żadnym innym produkcie na rynku nie wykorzystano tak wiele składników o tak dobrym działaniu. Formuła Femin Plus została tak pomyślana, żeby działanie poszczególnych składników uzupełniało się i pogłębiało.

Jak działa Femin Plus, jeśli chodzi o szczegóły?

 • poprawia nastrój
 • sprawia, że zaczynasz fantazjować o seksie
 • usuwa skutki uboczne wahań hormonalnych
 • zwiększa ochotę na seks
 • poprawia wrażliwość miejsc intymnych
 • ułatwia osiągnięcie orgazmu
 • zwiększa intensywność orgazmów
 • zwiększa ukrwienie miejsc intymnych
 • zwiększa nawilżenie miejsc intymnych
 • walczy z suchością pochwy i uderzeniami gorąca.

Poza tym Femin Plus jest w pełni skuteczny i bezpieczny w stosowaniu. Mało tego producent daje unikalną gwarancję. Jeśli produkt nie spełni oczekiwań, wystarczy odesłać opakowanie, by uzyskać zwrot kosztów.

Brzmi świetnie, prawda?

Kobiety, które zdecydowały się na Femin Plus polecają je innym. Myślę, że w razie problemów z libido, warto spróbować. Tu zamówisz Femin Plus w najlepszej cenie.

 

10 komentarzy

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *