Elancyl Offensive Cellulite – Twój sposób na rozległy cellulit

Elancyl Offensive Cellulit to jedna z propozycji znanej marki kosmetyków do pielęgnacji skóry.  Jest polecana szczególnie dla osób posiadających rozległy cellulit oraz dla tych, którzy chcą zapobiegać jego nawrotom. Kosmetyk wygładza skórę, rzeźbi ciało oraz skutecznie odchudza zbyt grube obszary ciała. Daje bardzo dobre efekty już po 14 dniach stosowania.

Tajemnica składu
Kosmetyk zawiera między innymi kofeinę, której doskonałe właściwości wykorzystuje wiele firm proponujących preparaty antycellulitowe. Ponadto do jego produkcji wykorzystano również florydzynę, xanthoxylinę, mające udowodnione właściwości wyszczuplające. O ujędrnianie dba z kolei bluszcz, stymulując syntezę elastyny i kolagenu do utrzymywania skóry w bardzo dobrym napięciu. Natomiast jastrzębca kosmaczka wykazuje właściwości drenujące i rzeźbiące sylwetkę.

Elancyl Offensive opiera swoje działanie również na nowoczesnym kompleksie mikrodyfuzji fizjologicznej, dzięki czemu gwarantuje jeszcze intensywniejsze, bardziej zdecydowane działanie. Za sprawą wspomnianego systemu aktywne substancje przenikają z łatwością przez błony komórkowe oraz ułatwiają dotarcie do źródła problemu. Tam z kolei następuje spalanie tłuszczu oraz oddziaływanie mające na celu zapobiec dalszemu gromadzeniu się negatywnie oddziałujących na skórę substancji.

Aplikacja
Kosmetyk nie sprawia żadnego problemu podczas aplikacji. W postaci żelu-kremu umieszczono go w wygodnym opakowaniu z pompką. Konsystencja preparatu łatwo się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Od razu po nałożeniu Elancylu można się ubrać. Delikatny zapach kosmetyku jest bardzo dobrze odbierany przez aplikujące go osoby. Preparat wystarczy nałożyć raz o poranku (dwa naciśnięcia pompki na każdy obszar dotknięty cellulitem) i zapomnieć całkowicie o tym, że ma się cellulit. Nie trzeba powtarzać nakładania kosmetyku.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *