Efekt wyszczuplający a cellulit

W walce z cellulitem niejednokrotnie wystarczy wyszczuplenie ciała. Generalnie panuje opinia, że nie jest to możliwe przy zastosowaniu jedynie kremów antycellulitowych, jednak wydaje się to nie być prawdą. Można dużo zdziałać zwłaszcza wtedy, kiedy łączy się różne metody eliminowania cellulitu – przykładowo stosowanie intensywnego kremu, planowanie systematycznie wykonywanych ćwiczeń oraz chociażby minimalna zmiana dotychczasowej diety.

W kategorii kosmetyk wyszczuplający na uwagę dzisiaj zasługuje: ALGOTHERM Contouring Citrus Pulp, czyli krem intensywnie wyszczuplający. Jak informuje producent, jest on w stanie aż w 61% zlikwidować skórkę pomarańczową, a w 25% skutecznie wygładzić powierzchnię skóry. Aktywne substancje mają czynić ten produkt doskonałą propozycją pomagającą wyszczuplić ciało i pozbyć się cellulitu.

Co kryje się w składzie preparatu? Główna formuła opiera się na kompleksie algokofeiny, czyli unikalnej kompozycji kofeiny, hibiskusa, morszczynu i krzemu. Taki skład działa dwuetapowo. Nie tylko, że rozbija komórki tłuszczowe, zapobiega również ich odkładaniu się pod skórą. Dzięki temu pozwala kompleksowo dbać o wygląd skóry, zapobiegając pojawieniu się na niej niedoskonałości.
Plusem tej propozycji jest niewątpliwie fakt, że kosmetyk ten jest przyjemny w stosowaniu. Łatwo się go nakłada na skórę. Można cieszyć się jego lekką, beztłuszczową konsystencją i ciekawym zapachem. Można również zdecydowanie docenić wielkość opakowania, które jest na tyle duża, że preparat wydaje się bardzo wydajny. Pojemność 200 ml starcza na długo. Producent zaleca smarować się kremem rano i wieczorem. Warto jego aplikację połączyć z wykonywaniem masaży.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *