Drink na cellulit

Próbowałaś chociaż raz wypić drinka na cellulit? Być może do tej pory nie wiedziałaś, że masz taką możliwość! Teraz możesz skorzystać z niej bez obaw… Departamentu Badań Naukowych i Żywienia Laboratorium Forte Pharma proponuje najnowszy produkt  CELLULIT Drink.

Działanie
Drink na cellulit to kosmetyk o działaniu drenującym oraz oczyszczającym. Pomaga zwalczyć cellulit za sprawą aktywizacji krążenia krwi, sprzyjającej eliminacji toksyn oraz nadmiaru wody.

Najważniejszy składnik

Skuteczność preparatu na cellulit opierać się ma na opatentowanym składniki – ActiSod, który ma działanie drenujące oraz oczyszczające, pomagające również w wyszczupleniu sylwetki. ActiSod powstał z arbuza we współpracy z japońskim ośrodkiem badawczym. Jako aktywnie działający produkt jest bogaty w składniki mineralne: potas, likopen, mangan oraz witaminy (szczególnie w witaminę C). Uprawiany na terenach wulkanicznych Japonii stanowi również bardzo cenne źródło oligoelementów.

Potrójne działanie

Cellulit Drink wykazuje potrójne działanie: wyszczuplające, moczopędne oraz przeciwutleniające.
Efekt zmniejszenia skórki pomarańczowej jest możliwy, dzięki wzbogaceniu drinka w ananasa (źródło witaminy C, B1 oraz enzymu bromelainy) i papaję, które przeciwdziałają wystąpieniu pomarańczowej skórki oraz dzięki składnikowi ActiSod, który aktywnie oddziałuje na uda, biodra oraz brzuch. Papaja  za sprawą enzymu proteolitycznego likwiduje nadprogramowe włókna elastyny i kolagenu, blokujące prawidłowe krążenie krwi, dzięki czemu  ogranicza rozrost tkanki tłuszczowej. Uzyskuje się tym samym doskonały rezultat: lepsze dotlenienie komórek oraz gwarancję usunięcie nadmiaru wody oraz toksyn z organizmu.

Cellulit drink wpływa również na równowagę sodowo-potasową w organizmie, a w szczególności na ograniczenie zagrażającego skórze procesu zatrzymywania wody w organizmie. Preparat wykorzystuje moc ogonków czereśni o działaniu drenującym oraz oczyszczającym. Niebagatelny wpływ ma w nim obecność witaminy A oraz B.

Drinki na cellulit pozwalają również pobudzić krążenie. Jest to możliwe za sprawą winogron, które wspomagają działanie oczyszczające oraz aktywizację krążenia.  Ponadto właściwości przeciwutleniające wzmacniają działanie naczyń krwionośnych, które są w stanie jeszcze efektywniej usunąć produkty rozpadu tkanki tłuszczowej oraz białek.

Skuteczność
Producent preparatu potwierdza swoje doniesienia odnośnie skuteczności Cellulit Drink, przywołując następujące liczby: możliwość utraty wagi w granicach  3,72 kilograma, zmniejszenie obwodu bioder o 5 cm, zmniejszenie obwodu ud o 4 cm, zmniejszenie talii o 7 cm.

Sposób użycia
Specific Cellulit Drink kupimy w opakowaniu zawierającym dziesięć fiolek po 10 ml preparatu w każdej (każda fiolka to tylko 1,19 kcal). Pozwala to korzystać z zalet preparatu wszędzie, dyskretnie rozprowadzając go w wodzie. Jak to zrobić? W bardzo prosty sposób – zawartość fiolki należy rozcieńczyć w 1-1,5 litrze wody. Otrzymany malinowy napój  zaleca się systematycznie pić w ciągu dnia. Stosowanie Cellulit Drink przyniesie wymierne efekty, jeśli będzie połączone z właściwą dietą.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *