Dermokosmetyki antycellulitowe Pharmaceris

Pharmaceris to marka proponująca dermokosmetyki, które z powodzeniem, według jej zapewnień, dają sobie radę w walce z cellulitem. W jej ofercie znajdują się dwa produkty: antycellulitowy peeling myjący do ciała oraz antycellulitowy krem-żel.

1)Antycellulitowy peeling myjący do ciała Cellu Free Pre
Produkt przeznaczony do codziennego oczyszczania, wspomagający redukcję cellulitu i działający idealnie na skórę – wygładzając ją i ujędrniając jej powierzchnię. Produkt nie dość, że doskonale myje skórę, usuwając z jej powierzchni wszelkie zanieczyszczenia, to dzięki peelingowi w połączeniu z masażem przyspiesza przemianę materii, pozwalając na efektywne spalanie tłuszczu i usuwanie spod skóry zbędnych produktów przemiany materii.
Sposób użycia Cellu Free Pre jest bardzo prosty. Na skórę należy nałożyć niewielką ilość kosmetyku, wmasować preparat w jej powierzchnię aż do uzyskania piany, następnie skórę dokładnie należy spłukać. Gdy będzie sucha, zaleca się sięgnięcie po antycellulitowy krem-żel.

2)Antycellulitowy krem-żel Cellu Free 1
To produkt, który został stworzony z myślą o redukcji pomarańczowej skórki, wysmukleniu i wyszczupleniu sylwetki. W swoim składzie zawiera kompleks IM FORMULA™, który ma moc ochrony tkanek, przy jednoczesnym przeciwdziałaniu ich degradacji. Dzięki wzmacnianiu skóry, a zwłaszcza jej wewnętrznej konstrukcji, przeciwdziała zburzeniu jej oraz powstawania napęczniałych tkanek tłuszczowych. Posiada ponadto aminokwas DERMÈ™ SYSTEM, który za pomocą L-karnityny usuwa kwasy tłuszczowe przeprowadzając je przez błonę mitochondrialną, która w normalnych warunkach jest nieprzepuszczalna dla komórek o dużej masie. Komórki trafiają do mitochondrium, gdzie zostają spalone i usunięte z organizmu. W konsekwencji tego prostego procesu skóra zostaje pozbawiona zbędnych substancji, nabiera zdrowego i pięknego wyglądu.
Antycellulitowy krem-żel w kilka tygodni skutecznie ujędrnia, wygładza i napina skórę. Preparat ten, według zapewnień jego twórców, ma szybko kończyć problem z cellulitem.

Co sądzicie na jego temat? Ktoś z Was próbował stosować dermokosmetyki Pharmaceris?

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *