Dermedic – cieplny atak na cellulit

Dermedic Celluend Expert to unikalna linia kosmetyków stworzona do walki z pomarańczową skórką. Producent – marka Dermedic –  planuje uderzyć w dość ciekawy sposób: skupiając wszystkie działania na wytworzenie ciepła!

Dermokosmetyki te raczej nie pozwolą nam zmniejszyć pomarańczowej skórki przed wyjściem na plażę (po prostu już nie zdążą, lato w pełni :)), ale pozwolą poczuć się na rozżarzonym piasku zdecydowanie pewniej.

Co masz do wyboru?
dermedicProducent udostępnia trzy niezawodne kosmetyki: termoaktywny żel wyszczuplający oraz żel wyszczuplające. Oba produkty wykorzystują właściwości rozgrzewające, dzięki którym ma dochodzić do wzbudzenia układu krwionośnego do bardziej aktywnej pracy oraz usuwania zgromadzonych pod skórą toksyn. Kosmetyki dodatkowo mają w swoim składzie cynamon i corum. To baza preparatów, która jest potrzebna do tego, by do skóry mogły jeszcze efektywniej wnikać myriceina oraz kofeina, działające w sposób, który został już niejednokrotnie opisany na tym blogu (przeczytaj).
Dermokosmetyki Dermedic są w stanie doprowadzić do efektu ujędrniającego i wyszczuplającego. Kosmetyki mają delikatny, oceniany jako przyjemny zapach. Celluend Expert dostępne są w wygodnych w użyciu opakowaniach.

Kiedy efekty?

Producent podkreśla, że już trzy tygodnie systematycznego stosowania pozwalają powrócić skórze zdrowy wygląd oraz gładką, elastyczną formę. Dzięki temu skóra staje się dogłębnie nawilżona, co daje jej jeszcze wyższe siły do walki z uporczywą, lubiącą powracać pomarańczową skórką.

Opis działania
Preparaty Dermedic na cellulit rozbijają tłuszcz nagromadzony w tkankach, pozwalając na zredukowanie cellulitu. W konsekwencji dochodzi do ujędrnienia, wygładzenia i napięcia skóry i jednocześnie wymodelowania sylwetki. Jak działają poszczególne składniki?

  • Myricelina – składnik należący do flawonidów, osiągnięty z woskownicy amerykańskiej wykazuje zdecydowane potrójne działanie. Wpływając na receptor insulinowy, poprawia metabolizm tłuszczu, wyszczupla i zmniejsza cellulit. Dzięki temu dochodzi do stymulacji lipolizy (rozkładu tłuszczu), ograniczenia adipogenezy (odkładania się tkanki tłuszczowej) i lipogenezy (wytwarzania tłuszczu).
  • Kofeina – zmniejsza tkankę tłuszczową, wysmuklając sylwetkę. Aktywizuje krążenie, poprawiając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Poprawia funkcjonowanie tkanki łącznej. Pozwala uzyskać zdrowy i ładny kolor skóry.
  • Cynamom oraz Corum – rozgrzewają i pobudzają, dzięki czemu można poprawić krążenie i szybko usunąć toksyny. Po użyciu kosmetyków odczuwa się równomierne rozejście ciepła po skórze oraz przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.
  • Betaina – wykazuje właściwości nawilżające i wtórnie natłuszczające. Dzięki niej skóra uzyskuje lepszą kondycję. Dzięki delikatnej konsystencji żelu kosmetyk się łatwo rozprowadza i w pełni wchłania w skórę.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *