Czy Skinception Intensive Stretch Mark Therapy pozwoli Ci pozbyć się rozstępów?

Rozstępy… jedni się nimi nie przejmują, nawet zdarza się, że z ich obecności czynią atut, zaletę swojego ciała (przeczytaj więcej), inni za wszelką cenę starają się je usunąć. Do której grupy należysz?

Badania pokazują, że większość kobiet stara się zlikwidować blizny, dopiero, gdy się to nie udaje, rezygnują i zaczynają akceptować nowy wygląd swojego ciała. Jednak na początku robią dużo, by pozbyć się tego, co im się nie podoba…

Kiedy pojawiają się rozstępy?

Rozstępy mogą pojawić się na różnych etapach, niezależnie od wieku, wagi ciała, a nawet płci. Najczęściej jednak dotyczą kobiet i zazwyczaj pojawiają się w okresie okołociążowym.

W ciąży zmienia się właściwie całe ciało, dlatego rozstępy mogą pojawić się w tak wielu miejscach: na brzuchu, udach, biuście, a nawet plecach i mogą być w tym szczególnym okresie prawdziwym wyzwaniem.  Mogą pokrywać rozległe obszary skóry i być prawdziwym powodem do kompleksów a jednocześnie motywacją, by lepiej o siebie zadbać.

Jaki sposób na rozstępy wybrać?

skinception_intensive_stretch_mark_therapyNa rynku istnieje mnóstwo produktów dedykowanych skórze z rozstępami. Zarówno tych, które mają zapobiec powstawaniu blizn, jak również takich, które mają usuwać już powstałe zmiany. Nie dziwię się jednak sceptycznemu podejściu do większości z nich.

Producenci wiele obiecują, a praktyka pokazuje swoje. Delikatnie to ujmując nie jest różowo, a wśród dobrych sposobów na rozstępy jest masa takich, która żeruje na naiwności oraz wielkich pragnieniach kobiet, które są w stanie zrobić wszystko, aby pozbyć się niedoskonałości.

Jak jest w przypadku  Skinception Intensive Stretch Mark Therapy – czy jest to preparat, który pozwoli Ci uwolnić się od rozstępów,  czy raczej nie warto zaprzątać sobie nim głowy? Jest skuteczny czy jego zakup to kompletna strata pieniędzy i czasu?

Jak działa Skinception Intensive Stretch Mark Therapy?

Skinception Intensive Stretch Mark Therapy działa w zdecydowany sposób, użytkowniczki (jest sporo opinii dostępnych online, zwłaszcza na zagranicznych stronach), które się zdecydowały na jego stosowanie chwalą się zdjęciami „przed-po” i przyznać muszę, że to naprawdę robi wrażenie. Różnica jest zauważalna i to gołym okiem. Nie trzeba lupy, czy gry świateł, rozstępy wyraźnie znikają…

Skuteczność Skinception Intensive Stretch Mark Therapy jest porównywalna do tej charakterystycznej dla zabiegów laserowych. Z tą różnicą, że nakładanie kremu nie wiąże się z żadnym bólem i dyskomfortem, a już na przykład zabiegi laserowe mogą skończyć się różnie (pisałam o tym tutaj).

Jak właściwie działa ten preparat? Przede wszystkim odbudowuje skórę oraz wzmacnia ją w ten sposób, że pozwala na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny.  Produkt wyrównuje skórę oraz odbudowuje powstałe w niej braki. Zwiększa także naturalne możliwości jej regeneracji.

Dzięki temu w konsekwencji kolejne zmiany na skórze powstają rzadziej oraz ewentualne rozstępy są mniejsze, a w większości przypadków udaje się całkowicie uchronić skórę narażoną na rozciąganie przed rozstępami. Wszystko niestety zależy od indywidualnych predyspozycji.

Jak to możliwe? Jak Skinception usuwa rozstępy i w większości przypadków chroni skórę przed ich powstaniem? Wszystko za sprawą aktywnie działających składników takich, jak: Regestril, Darutoside Pro-Col-onu i Pro-Sveltyl.

Jak działają poszczególne składniki preparatu?

Same nazwy pewnie niewiele Ci mówią, dlatego ważna informacja jest, jak poszczególne składniki Skinception Intensive Stretch Mark Therapy oddziałują na skórę. Tego można dowiedzieć się, czytając dalej. Zapraszam na krótki przegląd.

  • Regestril – to składnik o udowodnionym działaniu poprawiającym koloryt skóry oraz zmniejszający głębokość i szerokość rozstępów. Przeprowadzono badania wśród testerek produktów, które potwierdziło, że zmiany na skórze zmniejszyły się o 22% w ciągu dwóch miesięcy stosowania. W jednym z badań Regestril ograniczył widoczność rozstępów o aż 72,5%.
  • Darutocide – to kolejny składnik wykorzystany do produkcji Skinception Intensive Stretch Mark Therapy.  Przeprowadzono szereg badań, podczas których udowodniono, że składnik ten zmniejsza długość oraz głębokość rozstępów. Systematycznie stosowany sprawia, że skóra staje się gładsza i wyraźnie ładniejsza.
  • Pro- Sveltyl  – to składnik odpowiadający za zwiększenie ilości kolagenu. Jest to możliwe za sprawą obecności specjalnego białka, które skutecznie uzupełnia powstające w skórze braki oraz odżywia naskórek w zdecydowany sposób.
  • Pro – Coll -One – to ostatnia ważna substancja, którą wykorzystano do produkcję kremu. Jej zadanie jest proste – zwiększenie syntezy kolagenu oraz zmniejszenie szorstkości skóry. W konsekwencji pozwala to na doprowadzenie naskórka do pięknego i zdrowego wyglądu sprzed rozstępów.

Czym się różni preparat Skipception na rozstępy od innych propozycji dostępnych na rynku?

Na pierwszy rzut oka – składem. W preparacie wykorzystano całą listę substancji czynnych, których nie znajdziemy w innych balsamach i kremach na rozstępy. Poza tym Skinception Intensive Strech Mark Therapy to nie produkt z kategorii pielęgnacyjnej, nie jest to kolejny balsam czy krem, który ma odżywić skórę i być może uda mu się (albo nie) zlikwidować rozstępy, jest to środek o udowodnionym działaniu – który nastawiony jest na leczenie skóry.

Dlatego nie otrzymamy go w zwykłym osiedlowym sklepie, ale w dobrej klasy drogeriach. Niestety produkt kosztuje dużo więcej niż przeciętny środek na rozstępy. Jednak za efekty, skuteczność się płaci…

Skinception Intensive Strech Mark Therapy:

  • jest łatwy w stosowaniu,
  • rozjaśnia rozstępy i odbudowuje skórę, dzięki zwiększeniu produkcji kolagenu i elastyny,
  • przywraca skórze elastyczność, gładkość  i dba o jej dobrą kondycję,
  • polecany przez lekarzy dermatologów (np. znanego specjalistę zza oceanu – dr Dave Dawida, który chwali produkt na CNN)
  • wykorzystuje składniki o udowodnionej skuteczności, niedostępne w innych specyfikach na rozstępy.

Czy produkt ma jakieś wady?

Tak. Wadą jest dostępność. Produkt dostępny jest na stronie producenta i w dobrych drogeriach internetowych (np. tutaj), nie otrzymamy go w lokalnym sklepie musi być stosowany codziennie i systematycznie.

Kiedy Skinception Intensive Stretch Mark Therapy przynosi efekty?

Znaczne efekty stosowania Skinception Intensive Stretch Mark Therapy zauważalne są już po dwóch miesiącach stosowania.

Gdzie można nakładać Skinception Intensive Stretch Mark Therapy?

Krem można nakładać na każdą powierzchnię i to jest jego wielki atut. Poza tym nie ma obawy przed stosowaniem go w ciąży – zarówno profilaktycznie jak również na już powstałe zmiany.

Szybkie wchłanianie

Wiele preparatów na rozstępy ma tłustą i ciężką konsystencję. Skinception Intensive Stretch Mark Therapy wchłania się szybko i jest łatwy w użyciu.

Czy warto? Czy to działa?

Niestety nie miałam przyjemności testować Skinception Intensive Stretch Mark Therapy. Mam nadzieję, że uda mi się to w przyszłości, bo liczę na to, że również u mnie się sprawdzi. Mam na udzie pamiątki po dwóch ciążach, które trudno mi usunąć tak zwanymi drogeryjnymi specyfikami.

Z opinii w internecie, rekomendacji specjalistów, a zwłaszcza na podstawie składu, który dokładnie przeanalizowałam, mogę stwierdzić, że preparat jest godny uwagi. Pod każdym względem wyróżnia się na tle innych specyfików na rozstępy. Jeśli chcecie o nim przeczytać więcej lub zamówić sobie ten produkt zapraszam tutaj. Gdy tylko uda mi się sprawdzić działanie tego cudeńka w praktyce, na pewno dam Wam znać.

16 komentarzy

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *