Czy piersi da się powiększyć w naturalny sposób? Nowość na rynku ProBreast Plus

Wiecie jak to jest – zawsze jest coś do zrobienia. W temacie piersi widać to jak na dłoni, bo biust jest albo za mały, albo za duży. Rzadko idealny. Dlatego producenci dostrzegając niszę na rynku, robią wszystko, żeby stworzyć produkt, który naturalnie i bezpiecznie powiększy biust, spełniając marzenia tysiąca kobiet.

Dotąd opcja była jedna – chcesz mieć większe piersi idź do chirurga i pozwól, by ktoś je dla Ciebie zrobił. Od pewnego czasu jest alternatywa – naturalne powiększanie piersi, w zaciszu własnego domu, poprzez korzystanie z mocy suplementu diety i kremu, takiego jak ProBreast Plus. Czy jest to rozwiązanie, które warto brać pod uwagę? Co o tym sądzę i co Wy na ten temat myślicie? Przeczytajcie i koniecznie podzielcie się swoim zdaniem!

ProBreast Plus na powiększanie piersi

Dystrybutor ProBreast Plus poprosił mnie o pokazanie produktu na łamach blogu. Szczerze to na samym wstępie powinnam poczynić pewną uwagę – z własnym wyglądem jestem pogodzona (choć wiadomo, że pewne marzenia mam) i nie planuję tutaj drastycznych zmian, jednak postanowiłam przedstawić Wam produkt, opisując jego działanie (według producenta i na podstawie opinii znalezionych online), a także oceniając jego ewentualną skuteczność (biorąc pod uwagę skład). I oto, co mogę napisać Wam z całą pewnością o ProBreast Plus.

probreast_plus

ProBreast Plus to nowość na rynku. Produkt został opracowany w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych a wyprodukowany na terenie Unii Europejskiej.

Pod nazwą ProBreast Plus kryje się właściwie nie produkt, a zestaw produktów sprzedawanych w jednym kartonowym opakowaniu – obok siebie krem i pastylki o tej samej nazwie. Działanie obu specyfików mają się uzupełniać. Suplement diety w formie kapsułek ma powiększać piersi od środka, a krem stymulować ich wzrost od zewnątrz. Oba produkty mają certyfikowany skład, w 100% bezpieczny i naturalny. Producent zapewnia, że nie wywołują skutków ubocznych.

Jak działa ProBreast Plus?

ProBreast Plus działa na tkanki piersi na dwa sposoby:

 • poprzez wysoką zawartość fitoestrogenów podnosi poziom estrogenów, tym samym prowadzi do zwiększenia piersi.
 • stymuluje gruczoły piersiowe do wzrostu, aktywizując organizm do gromadzenia tłuszczu w obrębie piersi (na wielkość biustu ma wpływ właśnie zawartość tłuszczu).

Dodatkowe efekty, jakich można się spodziewać to wzmocnienie powierzchni skóry, korzystne wpłynięcie na jej jędrność i napięcie. Podczas stosowania ProBreast Plus piersi stają się nie tylko wyraźnie większe, ale również lepiej się prezentują.

ProBreast Plus

Jakie składniki aktywne wykorzystuje ProBreast Plus?

Nie wszyscy o tym wiedzą, a prawdę mówiąc ma tego świadomość niewielu, że przyroda stworzyła naturalne zioła i ekstrakty, które pozwalają na powiększenie piersi. Składniki te są dobrze znane naukowcom, ich działanie zostało szczegółowo opisane w literaturze. Większość z nich wykorzystano do produkcji ProBreast Plus.

W suplemencie diety ProBreast Plus znajdziemy:

 • ekstrakt roślinny z kozieradki, który za sprawą wysokiej zawartości fitoestrogenów bezpośrednio stymuluje gruczoł  piersiowy oraz motywuje organizm do zwiększenia ilości tłuszczu w obrębie piersi.
 • ekstrakt z nasion kopru włoskiego – wyróżniający się tym, że jest bogatym źródłem flawonoidów, bezpośrednio wpływających na ilość estrogenu w organizmie.
 • ekstrakt z szyszek chmielu – bogate źródło fitoestrogenów, które udowodniono, że powiększają piersi i błyskawicznie je ujędrniają,
 • ekstrakt z nasion kminu rzymskiego – to znany naturalny składnik, który od wieków wykorzystywany był do powiększania piersi, wieloletnie badania potwierdziły, że proces ten rzeczywiście ma miejsce i pozwala uzyskać spektakularne efekty
 • l-tyrozyna – to znany aminokwas, który odpowiada za produkcję hormonu wzrostu i powiększenie piersi.
 • Izoflawony sojowe – to kolejny składnik wykorzystujący właściwości naturalnych fitoestrogenów zwiększających rozmiar biustu.W kremie ProBreast Plus producent wykorzystuje:
 • nagietek lekarski, który nie dość, że wspomaga proces zwiększenia piersi, to ma działanie profilaktyczne, chroni biust przed powstawaniem zmian w postaci guzków – co udowodniły badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stanowym w stanie Waszyngtonie.
 • olej ze słodkich migdałów – to cenne źródło witamin i minerałów, które dzięki codziennemu oddziaływaniu na komórki w rejonie biustu wzmacniają je i poprawiają jędrność skóry.
 • olej słonecznikowy – to bogate i ważne źródło estrogenów, które poprawiają pracę gruczołu sutkowego,
 • ekstrakt z szyszek chmielu – działa tak samo jak ten zawarty w suplemencie diety
 • olej sojowy – dzięki wysokiej zawartości izoflawonów powiększa piersi od zewnątrz.

ProBreast Plus

ProBreast Plus – moja opinia

ProBreast Plus to zestaw produktów zamkniętych w prostym, minimalistycznym opakowaniu. Składa się z suplementu diety w formie kapsułek dość intensywnie pachnących i kremu – lekkiego i prostego w aplikacji.

Cała idea naturalnego powiększania biustu z ProBreast Plus ma solidne fundamenty. Naturalny skład, potwierdzone działanie, bogata literatura na temat poszczególnych składników sprawiają, że można uznać ProBreast Plus za dobry sposób na powiększanie biustu. Niestety jest minus, o którym trzeba wspomnieć – efekt powiększania biustu nie jest trwały. Średnie powiększenie piersi o 2 rozmiary, które udaje się uzyskać, nie jest dane raz na zawsze. Gdy przestaniemy stosować produkt, piersi wrócą do wyjściowego rozmiaru – można liczyć ewentualnie na niewielkie powiększenie, które może się utrzymać na stałe, jednak nic więcej…

ProBreast Plus

Każdy musi zdecydować zatem sam, czy jest to metoda warta uwagi. Według mnie ProBreast Plus warto wypróbować na lato i na tak zwane wielkie dni, kiedy chcemy wyglądać pięknie – w ubraniu czy bez niego. 🙂 Na marginesie warto dodać, że najlepiej pokochać się taką, jaką się jest.

A jakie jest Wasze zdanie?

36 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *