Czy krem Revitol Stretch Mark może być stosowany przeciw rozstępom w ciąży?

Powstawania rozstępów bardzo boją się kobiety w ciąży i jest to lęk uzasadniony, bo w ich przypadku gwałtowne rozciąganie skóry jest pewne, a więc i istnieje większe prawdopodobieństwo powstawania tych nieestetycznych prążków. Czasami ich występowanie jest kwestią genetyki, ale nie należy łudzić się, że skoro u matki rozstępy się nie pojawiły, i Ciebie ominą. Każdy organizm jest inny, dlatego nie można rezygnować z profilaktyki. A profilaktyką są kremy. W ciąży możesz spokojnie używać wypróbowanego przeze mnie kremu Revitol Stretch Mark, bo…

W zapobieganiu rozstępom pomagają profesjonalne kosmetyki

Wcale nie trzeba decydować się na zabiegi kosmetyczne, choć dają one świetnie efekty na etapie zapobiegania. Mikrodermabrazja doskonale pobudza produkcję elastyny i kolagenu, wzmacniając ich wytrzymałość i odporność w razie negatywnego oddziaływania kortyzolu. Ale w fazie zapobiegania rozstępom w ciąży równie dobrze sprawdzą się kosmetyki. Ale tylko te profesjonalne i przeznaczone dla kobiet spodziewających się dziecka.
Ja bardzo żałuję, że przed ciążą i w jej trakcie nie było mi dane przekonać się o skuteczności Revitol Stretch Mark. O jego istnieniu dowiedziałam się dużo później, w efekcie czego nie udało mi się uniknąć rozstępów.
Szczęście więc mają te panie, które są w ciąży i mogą przekonać się jak ten krem przeciw rozstępom w ciąży jest skuteczny w przypadku zapobiegania prążkom. I nie należy przy tym obawiać się jakichkolwiek działań niepożądanych. Skład Revitol Stretch Mark został przygotowany w taki sposób, by zagwarantować bezpieczeństwo stosowania także w przypadku kobiet w ciąży.

revitol-stretch-mark-zestaw-3x

Co kryje w sobie Revitol Stretch Mark?

Są to wyłącznie naturalne składniki, które są bezpieczne dla rozwijającego się płodu, a jednocześnie nie wywołują żadnych reakcji alergicznych.
Skwalen – to substancja, która odpowiada za silną regenerację skóry. Poprawia jej kondycję, a jednocześnie stanowi barierę ochronną. Świetnie sprawdza się w leczeniu blizn, dlatego w walce z rozstępami jest niezastąpiona.
Wyciąg z pestek grejpfruta – jest substancją, której działanie polega na stymulowaniu syntezy kolagenu.
Wyciąg z aloesu zwyczajnego – działa regeneracyjnie oraz leczy blizny (w tym rozstępy).
Witamina A (w formie palmitynianu) – jest to najbezpieczniejsza jej forma, która nie wywołuje uszkodzenia płodu.
Witamina E – jest silnym przeciwutleniaczem, wykazuje właściwości regeneracyjne. Dociera do głębokich warstw, przyczyniając się do stymulowania wzrostu nowych komórek.

Revitol Stretch Mark to nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny krem – idealny dla kobiet w ciąży. Świetnie sprawdza się jako element akcji profilaktycznej, ale jest w stanie także zwalczyć istniejące już rozstępy – zarówno w fazie zapalnej, jak i wczesnej fazie bliznowacenia. To doskonała alternatywa zabiegów kosmetycznych, których wykonywanie zabronione jest w czasie ciąży.

Ważne: jeśli masz rozstępy po ciąży nie czekaj aż zaczną samoistnie blednąć, bo skóra sama się nie zregeneruje, rozstępy zbliznowacieją i bardzo trudno będzie Ci się ich pozbyć. Jak najszybciej zaopatrz się w Revitol i stosuj nieprzerwanie nawet wtedy, gdy prążki już zaczną się goić. Kremu szukaj TUTAJ.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *