Cellulit zawładnął światem show biznesu

Cellulit ma niemal każda kobieta i każda z nim stara się wygrać. Niedoskonałość nie odpuszcza również gwiazdom show biznesu. O tym, jak bardzo chce się go pozbyć przekonuje chociażby znana z telewizyjnego programu „Top model” Joanna Krupa. Z pewną dozą złośliwości powątpiewa, czy idealna, jak sama o sobie  mówi Doda również go nie ma. Chętnie sama by to  oceniła, gdyby piosenkarka zaprezentowała się na wybiegu. Nie ma wątpliwości, że czujne oko jurorki z programu zauważyłoby niejeden mankament Dody….

Od czego się zaczęło?
Doda, czyli Dorota Rabczeska, w jednym z wywiadów podzieliła się informacją, że bardzo lubi podziwiać swoje ciało. Piosenkarka nie kryje, że przyjemność sprawia jej przeglądanie w lustrze i zachwycanie się swoim ciałem. Joanna Krupa, która od lat walczy z cellulitem, powątpiewa w  taką doskonałość. Wyzywa Dodę na pojedynek. Jest w stanie się nawet założyć, że zobaczenie Dody na żywo pokazałoby, że wokalistka nie jest „od A do Z taka idealna, jak jej się wydaje…” Dodaje, że Doda nie powinna się wstydzić swoich niedoskonałości, bo ma je każda kobieta. Powinna natomoast zacząć mówić o pomarańczowej skórce, a dla unaocznienia problemu – wręcz ją pokazać. Tym bardziej, że według wokalistki ponad 90% kobiet boryka się z problemem pomarańczowej skórki.

Joanna Krupa i cellulit
Joanna Krupa nie ukrywa, że ma cellulit. W planach ma zamiar schudnąć w obwodzie ud 4 cm. Ma zamiar również do wymarzonych rozmiarów dojść w najbliższym czasie. Ponadto modelka przygotowuje pakiety na cellulit w jednej z firm, które prowadzi.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *