Cellulit a laser

Coraz bogatsza wiedza na temat cellulitu oraz jego sposobu leczenia pozwala korzystać z nowoczesnych, wysoko skutecznych metod wyrównywania powierzchni skóry. Efekt gładkich i pięknych ud, pośladków i brzucha pozwala osiągnąć terapia przy zastosowaniu lasera. Masaż wykonany przy jego użyciu daje bardzo obiecujące efekty. Można się jemu poddać w dobrych salonach kosmetycznych (konieczne jest wykonanie co najmniej 10 sesji) lub skorzystać z równie skutecznej, ale dużo tańszej możliwości leczenia cellulitu w domu.

Laser nie tylko na zmarszczki
Terapia leczenia cellulitu laserem pozwala wniknąć w głąb skóry i tam poprawić napięcie mięśni oraz zmotywować organizm do usuwania toksycznych substancji i zalegającego w organizmie nadmiaru wody. Mikrokrążenie poprawia się tak samo jak metabolizm komórek, dzięki czemu całe funkcjonowanie organizmu wraca do normy.

Cud techniki dostępny w Twoim domu
Rio Anti-Cellulite Laser to serum kofeinowe oraz bardzo zaawansowane w swoim działaniu urządzenie wykorzystujące technologię laserową. Wystarczy dziesięciominutowy zabieg każdego dnia, by cieszyć się z satysfakcjonujących efektów. Złogi tłuszczu zostają usunięte, toksyny wydalone, a naturalne mechanizmy obronne skóry przywrócone. Laser oprócz tego, że likwiduje cellulit, dodatkowo stymuluje komórki do ich naprawy i odbudowy. Nie trzeba już udawać się na drogie wizyty w salonach kosmetycznym. Równie dobry efekt można uzyskać u siebie w domu!

Zestaw Rio Anti-Cellulite Laser to zestaw składający się z jednego serum kofeinowego, jednego kremu antycellulitowego na noc oraz jednego urządzenia emitującego laser. Osobno można nabyć zestaw uzupełniający składający się z serum kofeinowego oraz kremu antycellulitowego.

Chcesz poznać inne zalety lasera i kawy. Polecam artykuły: Zalety kawy w dbaniu o urodę oraz Z czym wiąże się depilacja laserowa w salonie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *