Brazylijska kuracja antycellulitowa

Brazylia w połączeniu z zabiegami kosmetycznymi kojarzy się przeciętnemu Polakowi z depilacją brazylijską. Okazuje się jednak, że skojarzeń w tym temacie powinno być dużo więcej. Brazylijski sposób walki z cellulitem to metoda nieinwazyjna, niewymagająca wykonania zabiegu chirurgicznego. Może być stosowana na wielu obszarach ciała – udach, biodrach i pośladkach.     Dlaczego po technikę tę sięga się aż do Brazylii? Ponieważ wiele zestawień i rankingów uważa Brazylijczyków za najpiękniejszych ludzi na świecie. Stąd też naturalne zdają się próby dowiedzenia się tego, czemu akurat w tym regionie świata rodzi się tak wiele pięknych osób. Poznaj metody walki z cellulitem pochodzące z Brazylii.

Kremy z naturalnym bogactwem Brazylii
Rynek w Brazylii jest pełen różnego typu innowacyjnych rozwiązań. Proponowane w kraju kremy na cellulit wykorzystują naturalne właściwości składników dostępnych niemal na każdym kroku w lasach i na łąkach. Po ich zastosowaniu skóra staje się bardziej jędrna, napięta oraz zdecydowanie piękniejsza.

Opalenizna w sprayu

Opalać się można na wiele sposobów. Nie trzeba poddawać się działaniom promieniowania UV. Można zdecydować się na o wiele zdrowszy sposób „robienia się na brąz”. Jedną z metod jest opalenizna w sprayu. Wiele salonów kosmetycznych w Brazylii oprócz możliwości łatwego opalenia ciała, umożliwia również wykorzystanie tego typu preparatu do walki z cellulitem. Spray jest wzbogacony o kofeinę, która rozbija zgromadzone pod skórą komórkowi tłuszczowe. Dodatkowo „zabarwienie” ciała pozwala ukryć nierówności skóry. Ciemniejszy odcień skóry także korzystnie wpływa na redukcję widoczności cellulitu.

Brazylijski laser na cellulit
Brazylia to również kraj, w którym stosuje się innowacyjne lasery pomagające w redukcji zgromadzonych pod powierzchnią skóry komórek tłuszczowych. Lampy wykorzystywane podczas zabiegów poprawiają wygląd skóry i przyspieszają proces redukowania zmian na skórze.

Niestety nie znalazłam salonów kosmetycznych, które by stosowały zabiegi brazylijskie w Polsce. Być może ktoś z Was zna salony, które mają taką ofertę? Podzielcie się wiedzą w komentarzach!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *