Błotny preparat na cellulit

Efekt wyszczuplenia i redukcji cellulitu osiągnięty za pośrednictwem jednego preparatu? Teraz ma być to możliwe w bardzo prosty sposób, poprzez sięgnięcie po propozycję Tołpa Body Pro, czyli Anti Cellulite – Globalny reduktor cellulitu, będący jednocześnie proaktywnym serum wyszczuplającym.

Cechy
Kosmetyk, ma, według producenta, następujące wyróżniające go cechy:

  • innowacyjną formułę,
  • hypoalergiczny skład,
  • szybkie działanie.

Tołpa Body Pro, czyli Anti Cellulite to dermokosmetyk, który radzi sobie ze zwalczaniem zaawansowanych form cellulitu. Polecany jest do stosowania na pomarańczową skórkę o zaawansowanym stopniu stwardnienia, sięgającym nawet do 20%. Oprócz wyrównywania powierzchni skóry, pozwala szybko wyszczuplić sylwetkę oraz zredukować ją w kluczowym miejscu nawet o dwa centymetry.
Kosmetyk działa jak najlepiej wykonany drenaż. Poprawia mikrokrążenie pod skórą oraz wzmacnia kruche naczynia włosowate. Skóra po jego użyciu staje się elastyczna, napięta, wygładzona i jędrna, wszystkie nierówności zostają zredukowane.

Dla kogo?

Kosmetyk doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry wrażliwej. Pomaga na cellulit w zaawansowanej formie (I i III stopnia). Według producentów radzi sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zastojem płynów, utratą jędrności i sprężystości skóry.

Cena
Za 195 ml czynnych substancji trzeba zapłacić 60 ml.

Opinie
Opinie dotyczące tego kosmetyku są dość skrajne. Dzielą się niemal na połowę – część osób  stawia wyrobowi Tołpa szóstkę, niemal równie liczna grupa osób odmawia mu jakiejkolwiek skuteczności. Jaka jest prawda? Niestety nie pozostaje nic innego, jak spróbować lub sięgnąć po kosmetyk, który ma bardziej pozytywne opinie. Decyzja należy do każdego z czytelników tego bloga.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *