Bioceramika na cellulit

Znaczenie terminów, których zastosowanie w ogólnie dostępnych produktach na cellulit jest dzisiaj standardem, może być trudno zrozumiałe. Nie do końca jasne może być na przykład to, jak szorty na pomarańczową skórę mogą spalać kalorie i zbędny tłuszcz przy pomocy mieszanki znanej pod nazwą bioceramika. Postaram się to wyjaśnić w poniższym tekście.

Bioceramika – dowiedz się, jak działa?
Bioceramika ma działać na przyczynę problemu – odkładanie się tłuszczu pod powierzchnią skóry, słabą mikrocyrkulację oraz utrudniony przepływ limfy, sprzyjający odkładaniu się odpadków przemiany materii. Poprzez odbijanie promieniowania podczerwonego, zwiększa produkcję ciepła, które sprzyja pozbywaniu się z organizmu negatywnie oddziałujących na niego substancji.

Pod wpływem ciepła toksyny i inne szkodliwe substancje szybciej się rozkładają i dzięki temu mogą być szybciej wydalane z organizmu. Promieniowanie, które powraca do tkanki i powoduje jej wzrost temperatury ma dużo lepsze działanie niż naturalne pocenie się ciała. Utrzymuje na stałe w trakcie noszenia spodenek metabolizm podobny do tego, który osiąga się w trakcie wolniejszego biegania. Jednak zakładanie szortów wykorzystujących bioceramikę to nie tylko gwarancja szybszego spalania kalorii, ale również korzystania z zaawansowanego zabiegu antycellulitowego.

Czym jest?
Bioceramika to specjalnie skomponowany skład nietoksycznych oxydów mineralnych, które przy udziale nowoczesnych technik wkomponowano nawet w cienki splot tkaniny. Ścisłe wpreparowanie oxydów pozwala na uzyskanie efektu precyzyjnego odbijania, a następnie koncentrowania promieni podczerwonych.

Jak korzystać z technologii?
Szorty wykorzystujące technologię bioceramiki mogą być zakładane każdego dnia na maksymalnie osiem godzin. Można je mieć na sobie podczas każdej codziennej sytuacji – w trakcie odpoczynku, jak również treningu. Ich sposób funkcjonowania zwiększa efektywność przeprowadzanej aktywności fizycznej – prowadzi do szybszego rozgrzania ciała, zwiększając efektywność mięśni, ścięgien i wiązadeł.

Rola podczerwieni
Nazywane jest energią życia. Za naturalne źródło promieniowania podczerwonego uważamy słońce, często zapominając o tym, że również i człowiek je emituje. Metabolizm, którego głównym celem jest wytwarzanie energii służącej do wytwarzania ciepła oraz potrzebnej do przebiegu wielu procesów, powoduje, że część energii uwalniania jest do środowiska zewnętrznego. Wartość ta jest dość wysoka, bo równa się 45%.

Rolą bioceramiki jest przejęcie tego promieniowania i jego odbicie oraz nakierowanie na ciało, by mogło je jeszcze raz wykorzystać. Tak pozyskana energia może być wykorzystana do redukcji pomarańczowej skórki. Magazynuje się ją w specjalnie do tego przystosowanym materiale, który uwalnia ją stopniowo w trakcie stosowania spodenek wykorzystujących bioceramikę. Wyższa energia i wyższe ciepło sprawiają, że naczynia włosowate się rozszerzają, a proces przemiany materii staje się bardziej dynamiczny. Poprawia się cyrkulacja krwi, a wraz z nią dotlenienie komórek oraz efektywność usuwania zbędnych produktów przemiany materii.
Działanie długofalowego promieniowania podczerwieni zostało zbadane i szczegółowo opisane. Jego właściwości lecznicze są wykorzystywane w leczeniu licznych schorzeń: zesztywień, nabrzmień, chorób układu krążenia, bólów mięśni i zapaleń stawów. Promieniowanie tego typu stanowi również najbardziej bezpieczną formę rozgrzewania ciała.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *