Bielizna antycellulitowa

Masz wiele możliwości, stąd masz dużo większe szanse na powodzenie. Cellulit możesz likwidować nie tylko w trakcie aktywnych ćwiczeń, ale również wtedy, kiedy jesteś w pracy, odpoczywasz w domu, czy wykonujesz inne domowe czynności. Całodobową ochronę zapewnia Ci, na przykład, bielizna antycellulitowa. O ile działa?

Wykonanie
Antycellulitowa bielizna wykonana jest z materiału wzbogaconego o cząsteczki krzemu. Pierwiastek ten uwalnia się systematycznie pod wpływem ciepła i oddziałuje na powierzchnię skóry – wygładza ją oraz ujędrnia.

Niektóre modele dodatkowo wykorzystują metodę kompresjoterapii, stosowaną przede wszystkim w leczeniu żylaków. Części garderoby wzbogacone o mikroskopijne fałdki ponadto lekko masują skórę. Bielizna tego typu została wyprodukowana we współpracy z lekarzami, kosmetologami oraz specjalistami w zakresie tekstyliów.

Bielizna antycellulitowa – czyli co?
W kategorii tej odnaleźć można szeroki wybór szortów, leginsów, spodenek i koszulek. Wszystkie produkty tego typu są testowane klinicznie.Nosi się je zamiast tradycyjnej bielizny.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *